Kombinace černých šatů

Vložit odpověď
Monisek666

12.1.17 09:40

Milé pekelnice. Mám doma tyto šaty a vůbec nevím, jak je zkombinovat. :) Poradíte mi? Určitě bych vzala nějaký výrazný šperk, ale nevím co se zbytkem. Příležitost, kde bych si ty šaty vzala tak asi nějaký večírek, možná narozeninová oslava.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Hm, kombinace černých šatů… opravdu těžká otázka, S čím je zkombinovat? No skoro s čímkoliv. Tedy podle toho, kam si to chcete vzít. Podle mě jediná omezující charakteristika tady je hloubka výstřihu a fakt, že to je bez rukávků (tj. neodpovídá přísnému dresscode do některých zaměstnání). A délka sukně, která víceméně zapovídá určité typy bot, ale na večírek byste si jistě nebrala tenisky.

Jenže jak vám můžeme poradit, když nevíme, co máte ráda? Máte ráda výrazné barvy, pastely, nebo radši zůstáváte u černé/šedé/béžové?

Kdybych si k tomu vzala barevnou šálu na krk a splývavý barevný svetřík nebo sako, tak to klidně může být oblečení do práce nebo někam na odpoledne, Jakýkoliv barevný šál přes ramena je rozsvítí. Jakýkoliv barevný doplněk - náramky, šperk na krk, velké náušnice. Jediné, co by bylo dobré zachovat, je střídmost a sladění doplňků co do stylu, ale jinak se tyhle šaty dají vzít skoro s čímkoliv a kamkoliv. Když si přes ně vezmu koženou vestičku nebo křivák a k tomu šněrovací boty, tak i na rockový koncert. S černým kabátem a něčím kolem krku se dají vzít na pohřeb. Se sladce růžovými krajkovými doplňky budou rozttomilé, s rudými fatální, s bílými klasické… Prostě, možností je příliš mnoho.

Evženie +2337/-330

13.1.17 00:37

 

K černým šatům cokoliv! Já osobně mám nejradši kombilaci s červenými či bordó doplňka (kabelka, boty), případně černá+bílá. :) Ale můžete vsadit i na světle modrou, tyrkysovou, mint, hráškově zelenou, růžovou, ale i nude/béžovou, šedou…

Tyto šaty unosíte s dobrými doplňky (případně bolerkem, šátkem, sakem) do práce, divadla, méně formální ples, na kafe, ale i na rockovou akci… Je to na vás.

zelwice +270/-214

15.1.17 13:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek