Kombinace hnědé a šedé

Vložit odpověď
EvaH

23.9.14 13:03

Ahoj,
chci se zeptat, jak se vám líbí kombinace hnědé a šedé barvy… Mě to moc nezaujalo, radši bych tyto dvě barvy dávala samostatně…

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

A co jako? Když Vám tu dvacet lidí řekne, že jim se to líbí, tak to budete tak nosit, ikdyž Vám se to nelíbí? Šmarjá, chcete je nosit odděleně, tak to tak noste. Jinou radu pro Vás nemám.

anahir +1879/-211

24.9.14 08:13

 

ale to predsa závisí od farebného typu nositeľa, sýtosti jednotlivých farieb, podľa toho, či farbu, ktorá mu pristane má pri tvári… - nemyslím, že sa dá povedať - hnedá a šedá dokopy nejdú. mne sa kombinácia na prvej fotke páči. asi preto, že tú „hnedú“ by som skôr označila ako „biela káva“ .

viktorias +1565/-388

23.9.14 14:52

 

Pokud se vám ta kombinace nelíbí, případně vám nesluší, je nejlepším řešením ji nenosit. :) Předpokládám, že nejste nucena je nosit?

Není to tak, že by to nevypadalo dobře. Obecně to vypadá dobře, ale je mnoho odstínů šedé a hnědé. A skutečně ne všem to sluší. Ale to samé se dá říct o kombinaci třeba černé a červené. Pokud se na to chcete dívat z obecné roviny, jakékoliv dvě barvy k sobě mohou jít, pokud budou zvoleny správné odstíny a ta správná nositelka/správný nositel.

andiedvorakova +8745/-1219

23.9.14 16:24

 

Ahoj, já takovou kombinaci miluju! Je to jemné, nevtíravé, elegantní. Potom se mi líbí ještě kombinace třeba hnědé a jemné růžové nebo šedé a jemné růžové. Nebo místo té růžové už přímo úžasnou béžovou - kabelka např. Takže za mě ANO!

Oljí +130/-46

23.9.14 14:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek