Kombinace pro tyto šaty?

Vložit odpověď
Sieneserin

3.6.14 12:26

Ahoj, už delší dobu pokukuji po těchto šatech z Espritu:
http://www.esprit.de/…4EO1E065_411!ThumbHaptik
Moc se mi líbí (vím, že je to otázka vkusu, ne každému se líbí na šatech motýlci, mně ale přijdou na léto super - tak je, prosím, nekritizujte, každému se líbí se něco jiného a mě zajímají spíš Vaše názory na kombinace). Jenže ve skutečnosti jsou ti motýli světlejší jak na obrázku, takže šaty působí smutně. :(
Jak byste je kombinovaly? Samozřejmě, že mě napadají barvy, co se opakují na šatech, ale chtěla bych něco, co je víc rozsvítí, oživí…
Chtěla bych je na normální nošení do města, městskou turistiku, případně na party. Jaké barvy Vás napadají? Uvítám i případné obrázky s tipy.
Hodilo by se k nim víc stříbro nebo zlato?
Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Saticky jsou moc pekne, jdete do nich. Taky jsem si ted poridila cerne s kvety na leto, dost jsem o nich kvuli te barve premyslela, ale co, hlavne ze nam slusi :)
Doplnky - mint, nude, syte ruzova, ja bych k nim nosila klidne i cervenou nebo zlutou a libily by se mi vyrazne perly na krku :) plus samozrejme jakakoliv barva, co maji na sobe.

Sieneserin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

madline +877/-230

3.6.14 21:42

 

Mám objednané ty samé, ale ve světlém. Ty tmavé se mi popravdě moc nelíbí. Já bych zkusila světle modrou, jako motýlci. Tmavě modrá vypadá dobře se žlutou či červenou, ale tady se červená nehodí, když mají ten potisk. Zkusila bych tu žlutou, ale ne moc svítivou, případně světle růžovou, nude (ale ta šaty moc nerozzáří).

Erinka.X +861/-232

9.8.14 20:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek