Kombinace zlaté a stříbrné

Vložit odpověď
cryptoprocta

21.1.16 12:04

Je možné kombinovat zlatou a stříbrnou? Boty a šaty jsou ty z obrázku a ještě stříbrné psaníčko. Slečna má černé vlasy a černé brýle, příležitostí je maturitní ples v menším městě.
Ráda bych znala váš názor, zda je tahle kombinace moc nebo jestli je to únosné.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

osobně myslím, že styl šatů a bot se natolik neslučuje, že už bych si k tomu hlavně nebrala žádné šperky. vlastně pokud si k tomu představím ještě černé brýle, přijde mi to jako totální miš maš. nahoře tmavé vlasy a tvrdé brýle, pod tím jemné šaty a nakonec boty s úplně jiným vzorem i barvou a ještě třpytem.

k těm tanečním botám pro příležitost plesu se hodí buď šaty úplně jednoduché (ne krajka), nebo tak dlouhé, aby boty nebyly moc vidět.

kdyby boty byly klidně stříbrné, ale úplně hladké (třeba lodičky, nebo páskovky), bylo by to ok. takto bych buď vyměnila boty, nebo si už nebrala nic, žádné psaníčko, žádné šperky, leda něco jako úplně hladký stříbrný náramek a úplně hladké náušnice.

obávám se, že ať udělá nositelka skoro cokoli, pokud si vezme ty boty, stylový model z toho neudělá.

cryptoprocta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +246226/-57511

21.1.16 18:54

 

Tyto boty k těmto šatům stylově nejdou. Šaty jsou jemné a romantické, bohate vzorovane, boty ty k nim měly byt jednoduché, hladké, nekomplikované lodičky. Naopak boty jsou stylově modernější, vyvzorované v lesku a matu, hodí se k pouzdrovym nevzorovanym satum v trendy stylu. Otázka kombinace zlaté a stříbrné je podle mého názoru v tomto případě bezpředmětná.

cryptoprocta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LEVEBE58 +791/-380

21.1.16 19:01

 

Já bych teda řekla, že není problémem ani tak zlatostříbrná kombinace, když se ty kovy sladí jemně, může to působit hezky. Ale osobně se mi toho blýskavého zdá moc a taky bych tak urputně neladila boty a psaníčko.

cryptoprocta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8057/-1745

21.1.16 14:44

 

Šaty nejsou křiklavě/žlutě zlaté, takže stříbrné psaníčko k nim teoreticky ano. Předložené boty se imho nehodí.
Hlavně si myslím, že tak krásné šaty by si zasloužily nepřebíjet žádným dalším třpytivým a/nebo lesklým tentononc.

cryptoprocta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

bluetea01 +258/-40

21.1.16 18:50

 

Souhlasím s názorem SkyPi - tj. k šatům pořídit neblýskavé (ať už zlaté nebo stříbrné) doplňky, a to doplňky barevné a barevně sladěné. Mně by se nejvíce líbila světle tyrkysová, světle modrá nebo fialková - spíše tedy světlé barvy, pokud je slečna černovlasá. Vzít si zvolené šaty (ty jsou moc krásné, obzvlášť na štíhlé postavě), k tomu ty neladící přeplácané boty a navíc zlaté šperky a zlaté psaníčko plus černé brýle, to je „pejsek a kočička vařili dort“. Ale to je jen můj názor, já kombinaci stříbrné a zlaté nemám ráda.

cryptoprocta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Stará vydra +57/-12

22.1.16 13:14

 

Myslím, že s nějaký zlatosříbrným šperkem nebo bižuterií, případně šperkem/bižuterií ze zlatého kovu s bílým štrasem by to šlo.

cryptoprocta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4357/-848

21.1.16 12:39

 

Dala bych to psaníčko v nějaké barvě - klidně i černé, nebo tmavě modré, fuchsiové… A k tomu v té barvě šperky. Třeba tm. modré kuličky jako náušnice, na krk něco , co je víc barevné, než kovové. Ale ne korálky. Spíš něco placatějšího… Cíl je neladit stříbrnou a zlatou, ale nějakou barvu a „kovy“. Samozřejmě se to musí zkusit, jak to sedí.

cryptoprocta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

21.1.16 15:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek