Košile a kravata pro ženicha

Vložit odpověď
mariyanka

18.2.13 08:33

Dobrý den, poraďte mi, prosím, s výběrem košile a kravaty pro ženicha a bot pro mě. Budu mít ivory šaty. Může mít ženich bílou košili a ivory kravatu do černého obleku, nebudou pak moje šaty vypadat jako zaprané? Nebo mu obléct ivory košili? A trefím barvu v obchodě? A jakou barvu bot pro mě, bude vadit budou-li světlejší, nebo naopak tmavší než šaty? Děkuji za rady, mějte se hezky.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Dobrý den, barvu v obchodě můžete trefit bez problémů. My jsme to udělali takto: Došla jsem si do Hornbachu a v oddělení barev jsem si vzala několik barevných proužků (takové kartičky s různými odstíny - na laděni barev do pokojů, které se míchají na přání), na kterých se vyskytovala smetanová s drobnými nuancemi v odstínu. Doma jsem pak na pořádném denním světle vybrala tu nejvhodnější barvu z kartiček k šatům a po obchodech jsme pak již chodili s papírkem.

Co se týče bot, můžete je mít klidně i barevné (do barvy kytice, do barvy svatby - máte-li nějakou atp.). Záleží jen na chuti si hrát a schopnostech je pak někde sehnat. :) Viděla jsem již na několika svatbách (včetně té vlastní) a vypadalo to dobře/hezky.

Ať se přípravy i Den D vydaří!

Martishka +903/-68

18.2.13 10:16

 

Nemyslím si, že by Vaše šaty vypadaly zapraně, když bude mít Váš vyvolený bílou košili. Barva kravaty v barvě šatů je sladěná klasika, když vyladíte ještě květinu do klopy, bude to jistě vypadat krásně. U bot bych také snažila o odstín slonové kosti, nemusí být úplně přesný, řekla bych. Pokud by jste netrefila kravatu ani podobně, tak Vám ji jistě vymění, nenervujte se. A hlavně si to užijte ! :)

Ilovetea +113/-38

18.2.13 09:59

 

Dneska už není nutnost aby měl ženich sladěný odstín k šatům nevěsty, ať už je to košile, nebo kravata s kapesníčkem do klopy.

Kaiya +19/-40

19.2.13 14:15

 

My jsme sehnali pěknou bílou košili i ivory kravatu v pietro filipi. Boty můžete mít jakékoliv barvy, já je měla sladěné s kyticí. Jestli trefíte barvu v obchodě vám asi nikdo neporadí, jedině zkuste volit takové obchody, kde byste je mohla případně vrátit nebo vyměnit.

+/-

18.2.13 09:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek