Jakou košili a kravatu k saku?

Vložit odpověď
tetis

2.6.14 15:15

Milé dámy, s přítelm jdeme na svatbu jeho sestry a potřebovala bych od vás radu, jakou košily a kravatu dát příteli. Já budu mít šaty, které jsou na obrázku. Prítel má oblek také koupený, ale nějak nevím, jakou košili a kravatu mu dát. Nic moc červeného a růžového už vůbec by si na sebe nevzal. Přemýšlela jsem o světle šedé košili a kravatu červeno šedou? Ještě vás poprosím, jakou barvu doplňků byste mi doporučily. Děkuji za návrhy

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Košili bych doporučil bílou (i ta velmi světle šedá by šla) a kravatu dejme tomu v nějaké z tmavších barev z těch šatů - nejlíp jednobarevnou. Přílišné ladění bych nedělal.

glu0n +188/-94

2.6.14 15:51

 

Košili bílou, kravatu dle typu postavy a osobního vkusu. Mně se líbí úzká černá ale nemůže ji mít každý. Hlavně žádné urputné ladění s vašimi (krásnými) šaty. Pokud vám to nedá, tak max. s vašimi doplňky.

Josefka +7799/-916

2.6.14 15:53

 

Košeľu určite bielu s dlhými rukávmi. Čo sa kravaty týka, ja by som hlasovala za akúkoľvek tmavšiu farbu, bez ohľadu na to, aké máte šaty na sebe, nie je potrebné sa za každú cenu extra ladiť. Ak budete na tento účel kupovať priateľovi kravatu, nechala by som ho, nech si vyberie takú, ktorú bude vedieť vynosiť aj neskôr.

Dixie Sunday +3928/-1443

3.6.14 07:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek