Košile a svetry pro dlouhého a hubeného muže

Vložit odpověď
no-li

10.11.14 12:45

Dobrý den,

můj manžel je poměrně vysoký (195 cm) a dost hubený. Nyní se snaží přejít ze stylu džíny, tričko, fleesová bunda do stylu džíny, volnočasová košile, svetr.

Narazili jsme na problém, že nejsme schopni kouptit dobře padnoucí košili ani svetr. Pokud jsou dostatečně dlouhé rukávy, tak je příšerně široká, popřípadě naopak.

Prosím o radu, kde sehnat volnočasové košile mimo konfekční velikosti (atypické košile do obleků mají např v MS, ale o ty nám nejde).

Bydlíme v Brně. Cena za jednu košili by měla být do 1 500 Kč, svetr i mírně drahší.

Díky!

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Předpokládám, že jste už zkoušeli ledacos, ale napadá mne, že francouzské a španělské řetězce mají tendenci prodávat spíš užší střihy. My řešíme doma opačný problém - malý a ehm… dost široký… Například Celio má pěkné věci, ale vesměs slim - tak tam bych to asi zkusila, být vámi. My už tam nejdeme ;-)

no-li: Odpověď mi pomohla, děkuji!

opal_k +1356/-131

10.11.14 15:06

 

Zkuste se zeptat na Pekařské naproti nemocnici u sv. Anny. Syn podobné postavy si tam nějakou košili koupil, ceny jsou celkem příznivé.

no-li: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +104425/-25191

10.11.14 14:17

 

Dobrý den, mám podobnou postavu. Objednal jsem přes web na http://www.ctshirts.co.uk/ - jdou vybrat strihy - slim / klasik a k tomu delka rukavu. Zatim mam od nich 7 kosil a jsem spokojen.

no-li: Odpověď mi pomohla, děkuji!

emilek01 +0/-0

10.11.14 15:39

 

Přítel má podobný problém - vysoký skoro 190 a hodně, hodně hubený. Košile i svetry zkuste u T. M. Lewin, kde mívají šikovné paní na prodejně a širokou škálu velikostí. Zde je nutné se připravit na vyšší ceny, ale i vyšší kvalitu oděvů. Relativně úzké košile s prodlouženým rukávem dělá i značka Luggi ve variantě tuším extra slim fit. Obecně je dobré obcházet obchody a hledat. Je smutné, kolik obchodů s pánskými oděvy dnes ještě neprodává ani prodlouženou délku rukávů, která bych čekala, že bude samozřejmostí v sortimentu. Hodně štěstí! :)

no-li: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Anime +68/-5

18.11.14 15:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek