Koupil jsem šmejd-made boty, nebo je to normální?

Vložit odpověď
smachacek

11.4.18 15:23

Mám jednu otázku ohledně kvality kožených bot.

Před časem jsem si u Baťy koupil černé kožené boty. Hned po pár týdnech jsem však někde přišel k velkým „škrábancům“, u kterých jsem zjistil, že materiál bot vůbec není klasická kůže, ale spíš jenom taková kožená šlupinka, sice možná přírodní kůže, ale silná tak možná 0,3 mm a pod ní je taková měkká podšívka nebo co. Každopádně jsem zjistil, že na takto tenoučké kůži jde udělat hluboký vryp třeba i jen tak nehtem a ten samozřejmě nejde zamaskovat olejíčkem ani krémem na boty, jak se radí všude na inernetu. Jediné co se mi prozatím podařilo je zabarvit světlou podšívku, alespoň aby ta rýha nebyla tak moc vidět. Takže moje otázka zní:

Koupil jsem šmejd, nebo je taková tenká kůže normální?

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Asi takhle. Koupil jsi levné a mizerné boty. Buď se ti podaří vydupat reklamaci (a vrácení peněz) nebo ne. Možná ti omlátí o hlavu termín „Vysoce módní obuv“.

smachacek: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Gorilka +10502/-4603

12.4.18 07:39

 

Šmejd. Kolik stály? Já mám několikery kozene polobotky v ceně okolo 2000 co dostávají dost zabrat včetně pár pěkných škrábanců jako na fotce a takhle nevypadají. Fakt to z fotky vypadá jako taková ta lepená vrstvená odpadní „kůže“. Předpokládám, že by to šlo sloupnout jak pomeranč co?

Neferek +5476/-748

12.4.18 21:29

 

Podle popisu na webu to má být useň, vycházkové boty za dva tisíce. Za takovou cenu mívám kožené boty v normální kvalitě. Nezkoušel jste je leštit vrtačkou nebo tak? :D Jestli je to kůže, tak nějaká mizerná. Reklamaci bych rozhodně zkusila, ale u Bati bych od toho asi moc nečekala, o jejich přístupu k zákazníkům jsem neslyšela nic dobrého, asi to budou hrát na běžné opotřebení, protože jste v těch botách chodil ven…

Karin +43234/-7501

2.5.18 03:01

 

jednoznačně šmejd

profesorka +1071/-467

5.9.19 09:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek