Kožená "kabelka" na notebook

Vložit odpověď
Violet111

4.3.13 15:17

Prošla jsem všechny tipy, které se v Módním pekle objevily, ale stále nenacházím, co bych si přála. Chtěla bych větší, elegantnější tašku (pro 17 palcový notebook), z pevné kůže a především s vnitřní měkkou přihrádkou na počítač, aby se měl jak v peřince… Cena tak do 5000 Kč. Nikde jsem zatím nic podobného neobjevila, je reálné něco takového sehnat? Předem děkuji za rady!

Najdete v encyklopedii: Kůže

 

Já vím, že jste se ptala na kabelku, ale nemůžu si pomoct a musím se podělit o vlastní zkušenost.

Také vlastním 17i palcový notebook a musím říct, že je se svými 3,5 kg na jednom rameni prakticky neunesitelný.
Navíc když jsem nakonec sehnala hezkou (ale nekoženou) pro ntb polstrovanou tašku, nedošlo mi, že se do ní už ale nevejde nic jiného. A chodit se dvěma taškama na rameni se dost dobře nedá. Konečným řešením tedy byl batůžek s kolečky od Samsonite a kabelka, nutno dodat, že ani mezi batožinou moc velký výběr není, zvlášť pokud chcete i ta kolečka. Dalším problémem u těchto zavazadel je, že 17i palcové notebooky se vyrábí v různých poměrech stran, navíc těch 17 palců se týká úhlopříčky display e, není to spolehlivý ukazatel velikosti notebooku. Pokud při koupi nebudete mít notebook s sebou, dejte si na to zvlášť pozor. To že je na nějaké tašce napsáno, že je pro ntb 17” ještě neznamená, že se do ní vejde I ten váš.

Dovoluji si vám tedy poradit, nezapomeňte při výběru zohlednit také své fyzické možnosti a mějte na paměti, co krom notebooku chcete v tašce nosit… Přeji hodně štěstí, jsem zvědavá, jak to vyřešíte :)

LuisaLeelou +2573/-942

4.3.13 22:11

 

http://www.mangotango.cz/ vřele doporučuji :) sestra má odtud krásnou kabelku do které by nikdo nehádal že je na notebook :)

MotherMonster +71/-59

4.3.13 18:29

 

Mám přesně takovou tašku od Dieselu - černá pevná kůže, vnitřní přihrádka. Zkoušela jsem googlovat, neobjevila jsem ji, ale zkuste nějaký specializovaný obchod. Mám ji už roky a čím je starší, tím je kůže hezčí.

paradigm +404/-65

4.3.13 16:32

 

Zkuste www.sekora.cz Mají kabelky na notebooky, zatím jsem je nezkoušela, ale mám políčeno.

JacquelineB +55/-25

6.3.13 12:13

 

Dobrý den, co třeba toto - MATOO . Je to ryze česká firma, která si vše navrhuje i realizuje. A na trh přinesla něco, co tu není.

Luckabox +5/-44

12.3.15 13:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek