Kožená kabelka wanted

Kaorlik

16.04.15 04:40

Ahoj,
sháním koženou kabelku, začala jsem zase chodit do školy a umělé kabelky to moje studium moc nezvládají. Takže jsem si řekla, že koupit si jednu pořádnou kabelku mě asi vyjde levněji. Požadavky jsou:

  • černá
  • spíš větší než menší (svačiny, oběd, pití, tablet, papíry, peněženka, knížka a další krámy, nevím, jak je to možné, ale dohromady to všechno mívá tak 5 kilo)
  • spíš elegantnější, ale ne zas extra moc (k džínům i k sukni)
  • raději hladší než pytlovitou, tak trochu do aktovkovita (dává to smysl?)
  • trochu zdobenou, aby na ní byl hezký pohled, ale se s ničím netloukla
  • a nakonec to nejdůležitější, cena, tak do třech tisíc, přecejen jsem studentka:(

Pokud máte někdo nějaký nápad, sem s ním! Kamenný obchod ideálně, buď Praha nebo Londýn, případně eshopy, pokud máte zkušenost, že je vše v pořádku, já zkušenosti nemám a nerada bych se napálila.

Díky moc předem!


Reklama

 

Omlouvám se, že tip na to, kde sehnat takovou kabelku, vám nedám. V Praze ani v Londýně se příliš neorientuji a také souhlasím, že by bylo lepší kabelku vidět naživo, než ji kupovat z e-shopu. To je u větší investice vždycky lepší…

Ale nedá mi to, abych vám nedoporučila zredukovat počet věcí, které s sebou nosíte. 5 kilo je hodně a tahat to dlouhodobě na jednom rameni, rozhodně není zdravé. Za pár let by se vám to mohlo ošklivě vymstít. Nehledě na to, že ten otlak pak taky nebude úplně příjemný. Takže pokud to jde, nechte třeba tablet + další krámy doma. Internet má už každý v mobilu a poznámky si asi stejně píšete jinam. Alespoň já si jako studentka neumím představit, že bych stíhala zapisovat na tabletu. Ani neznám nikoho, kdo by to dělal. Pití se dá také zredukovat. Místo 2 litrové lahve 0,5 litrovou - ve škole se dá kdykoliv voda dopustit - alespoň pokud nemáte problém pít tu z vodovodu.

Uvažovala bych také, jestli by nebyl lepší kožený batoh. Dělají se i takové, které lze vzít normálně k sukni. Ta váha by se alespoň rozložila rovnoměrně.

andiedvorakova +8736/-1219

16.04.15 11:52

 

V Britanii maji pekne levne (hlavne teda barevne) kozene kabelky v Domo/bags.etc:
http://www.bagsetc.co.uk/shop/handbags Je to retezec kamennych obchodu s pobockami vsude mozne po cele Britanii. Mam od tam jednu mensi a drzi uz 3 roky.
Jeste hezci (taky hlavne barevne) maji v Radley, napr http://www.radley.co.uk/…ip-top-tote/
http://www.radley.co.uk/media/catalog/product/cache/1/small_image/282x345/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/6/3/63191a_1.jpg

ale ty uz jsou o poznani drazsi, i kdyz ted koukam, ze tam maji zrovna vyprodej, taky maji kamenne obchody vsude mozne, ale daji se sehnat i za levnejc na ebay.co.uk

ndrea +541/-93

25.04.15 14:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama