Kožená vesta

Vložit odpověď
Tejezka

25.5.13 20:37

Dobrý den, Už si zase nevím rady :( . Je mi šestnáct let a ve skříni jsem našla tuhle vestu kterou mi před rokem koupil někdo z rodičů. Vůbec nevím kam jí nosit. (tričko které mám na fotce pod vestou se k ní nehodí ale nevím s čím jí zkombinovat) Jsem ochotná koupit nějaký nový kousek který by se k ní hodil. předem děkuji za radu.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Ani já nemám ráda násilné rozbíjení elegance podobnými výstřednostmi kýmkoli, komu to není vlastní. Navléct křivák přes romantické šaty jen proto, že někde psali, že křiváky frčí? Nee… Pokud si troufáte to nosit, tak alespoň jednoduché bílé tílko, černé kalhoty a k tomu kotníkové boty na podpatku, třeba. Prostě okořeňte takový civilní styl tričkodžínyboty. Najděte si v místních diskusích vlákno Rockový styl, mohlo by se vám něco z toho hodit. Pokud máte pocit, že tenhle kousek nezvládnete ani s minimalistickým zbytkem, protože jste bytostná něžná víla, věnujte ji nějaké kamarádce, co poslouchá metal.

aailyyn +8059/-1745

25.5.13 23:15

 

Jelikož nevíš (pardón za tykání ale sme stejně starý.. ;) ) s čím jí kombinovat, předpokládám že se nehlásíš k žádný subkultuře ve který jsou tyhle kousky oblečení nejobvyklejší.. tím myslím punkáče, rockery, motorkáře.. takže bych to logicky zkusila sladit v některým z těchhle stylů..
No jak tak na ní koukám napadá mě třeba červený tričko, tyhle kalhoty http://www.666.cz/…hite-stripes
a třeba černý martensky nebo podobný botky jako tyhle (ale né v takovýhle děsivý barvě.. :D třeba zase černý.. ) http://cleq.cz/…ukazat,41119
na krk hoď psí známky a tradá..
tak nějak to vidím já..
rozhodně bych se tu vestu nepokoušela zakomponovat do nějakýho elegantnějšího outfitu.. myslím že se k tomu nehodí..

Kristinule +2181/-1366

25.5.13 22:34

 

Já metal neposlouchám, ale vestu Vám teda závidím. Pokud na to máte postavu, tak legíny, slimky, jeanové otrhané šortky, trika s rukávem i bez rukávu, s potiskem i čistá. Obula bych si converse, ale pokud jdete někam večer ven, tak kldině i černé lodičky na vyšším podpatku. A já zase pro změnu můžu styl, kdy se romantika nebo elegance rozbije drsnějším kouskem.

NellieLovett +29714/-5496

27.5.13 22:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek