Kožené kabelky - obchod v Praze

Vložit odpověď
Lenka-muller

26.11.14 14:45

Zdravím pekelnice! Poradíte mi nějaký obchod v Praze (nejlépe v centru) na pěkné kožené kabelky, ale levnější, tak do 2 000-2 500 Kč? V řetězcích s oblečením si moc nevyberu. Požadavky - klasika, elegance, do práce, ale vlastně na všechny příležitosti, nejspíš černá, žádné veliké tašky jako na víkend do hotelu a žádné e-shopy, chci si vybírat naživo… Ten obchod, kde jsem koupila tu svou současnou nej, už zrušili. Má to být dárek pro mě od babičky, která už je stará a nemůže chodit po obchodech. Nic nepotřebuju, ale aby na mě nenaléhala, chci koupit něco pěkného, co mi nějakou chvíli vydrží. Předem Vám děkuji za komentáře a přeji příjemné podzimní dny :-) Lenka M.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Mně vždycky přišlo, když jsem šla kolem, že opravdu velký výběr kabelek mají v přízemí v Kotvě. Jsou tam dva obchody přímo s kabelkami.

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aviv +835/-294

26.11.14 16:20

 

Nejsem z Prahy, na druhou stranu mám tento nelehký úkol právě za sebou (koupě kožené kabelky pro mě jako dárek k Vánocům). kabelky podobné těm na obrázku najdete nejspíš v malých brašnářstvích, aspoň v Brně to tak je. Jinak největší výběr v odpovídající cenové relaci jsem v Brně našla v prodejnách Kara/Galex, ty jsou i v Praze, tak snad Vám to pomůže. Koukněte na nabídku na netu, jestli si vyberete… http://kara.cz/…zene-kabelky. Jinak hodně zdaru, taky jsem nechtěla z e-shopu, nakonec jsem ale vybrala jen tam a moje kabelka splňuje všechny požadavky, a to i na cenu:-)

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

26.11.14 21:31

 

Nemůžu si vzpomenout, jak se ten obchod jmenuje, ale v Truhlářské ulici je skutečně takový malý obchůdek s koženým zbožím, na který jsme si okamžitě vzpomněla, když jsem viděla fotku u Vašeho dotazu, neboť chodím denně kolem. Našla jsem i web http://www.ceskakuze.cz/

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3395/-1423

27.11.14 16:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek