Kožené kabelky - obchod v Praze

Lenka-muller

26.11.14 14:45

Zdravím pekelnice! Poradíte mi nějaký obchod v Praze (nejlépe v centru) na pěkné kožené kabelky, ale levnější, tak do 2 000-2 500 Kč? V řetězcích s oblečením si moc nevyberu. Požadavky - klasika, elegance, do práce, ale vlastně na všechny příležitosti, nejspíš černá, žádné veliké tašky jako na víkend do hotelu a žádné e-shopy, chci si vybírat naživo… Ten obchod, kde jsem koupila tu svou současnou nej, už zrušili. Má to být dárek pro mě od babičky, která už je stará a nemůže chodit po obchodech. Nic nepotřebuju, ale aby na mě nenaléhala, chci koupit něco pěkného, co mi nějakou chvíli vydrží. Předem Vám děkuji za komentáře a přeji příjemné podzimní dny :-) Lenka M.


Reklama

 

Mně vždycky přišlo, když jsem šla kolem, že opravdu velký výběr kabelek mají v přízemí v Kotvě. Jsou tam dva obchody přímo s kabelkami.

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aviv +739/-278

26.11.14 16:20

 

Vím o několika specializovaných obchodech - v Dlážděné je www.marlon.cz a v Truhlářské, kousek jakoby pod Kotvou, v Ječné ulici, bývala pod Činoherním klubem (ulici jsem teď zapomněla), ve Vodičkově prodejna DELMAS. Ale ceny kožených kabelek jsou obvykle vyšší, spíš nad 3000. Letos mají pěkné i v Kaře, jinak souhlasím s přízemím Kotvy nebo přízemí Debenhams. Konkrétní vyhlédnutou lze i levněji pořídit na www.krasne-kabelky.cz

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4683/-1014

26.11.14 17:35

 

Nejsem z Prahy, na druhou stranu mám tento nelehký úkol právě za sebou (koupě kožené kabelky pro mě jako dárek k Vánocům). kabelky podobné těm na obrázku najdete nejspíš v malých brašnářstvích, aspoň v Brně to tak je. Jinak největší výběr v odpovídající cenové relaci jsem v Brně našla v prodejnách Kara/Galex, ty jsou i v Praze, tak snad Vám to pomůže. Koukněte na nabídku na netu, jestli si vyberete… http://kara.cz/…zene-kabelky. Jinak hodně zdaru, taky jsem nechtěla z e-shopu, nakonec jsem ale vybrala jen tam a moje kabelka splňuje všechny požadavky, a to i na cenu:-)

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1458/-329

26.11.14 21:31

 

Nemůžu si vzpomenout, jak se ten obchod jmenuje, ale v Truhlářské ulici je skutečně takový malý obchůdek s koženým zbožím, na který jsme si okamžitě vzpomněla, když jsem viděla fotku u Vašeho dotazu, neboť chodím denně kolem. Našla jsem i web http://www.ceskakuze.cz/

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3132/-1358

27.11.14 16:32

 

Já mám v Kožné ulici nedaleko Staroměstského náměstí oblíbenou italskou restauraci Giovanni a to nejen kvůli jídlu,ale také kvůli sousednímu obchůdku,z kterého se vždycky line úžasná vůně kůže. Mají tam všechny možné barvy,tvary a převažují kožené výrobky. Jen nevím,jak s cenou,ale myslím,že do 2500 byste se vejít mohla. Jinak bych šla do Palladia a zaměřila se na nějaké obchody s kvalitní obuví,kde mají i kabelky.

Lenka-muller: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ještěřička +27744/-9549

26.11.14 15:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indickoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama