Kožené sandály - Brno

Vložit odpověď
mattiana

2.5.12 15:09

Ahoj,
chtěla bych poprosit o tip na prodejnu s obuví, kde by prodávali kvalitní kožené sandály. Podobného typu jako na přiloženém obrázku. Nemůžu je nikde sehnat. :) Když už někde mají sandály, tak na nekvalitní podrážce, nebo takové ty moderní s vysokým zapínáním až nad kotník, které mi ale nesluší. Nenarazili jste na takové někde? Třeba v nějaké malé zapadlé obuvi?
Předem moc děkuji.

Najdete v encyklopedii: Kůže

 

Něco takového právě sháním. Ale po obhlédnutí obchodů (a hlavně cen) jsem dospěla k názoru, že si je nechám ušít. Co jsem se tak dívala, tak při troše štěstí to nepřesáhne 1000 Kč, boty budou celokožené, s podrážkou (ne papírem) a ještě ke všemu takové, jaké já chci… Nebo pak na fleru jsem viděla klasické kristusky z kůže do 700

St. Magda +69/-10

2.5.12 15:37

 

Nepíšeš, kde ta prodejna má být. Na obrázku jsou sandály fy Faraon sandals, podle webu mají prodejnu v České Lípě :)
http://faraon-sandals.cz/

modra_kocka +6597/-2230

2.5.12 21:18

 

asi bych zkusila nechat ušít. Na Gorkého ulici ( malý krámek téměř u rohu ulice Čápkova) je opravna obuvi, kde jsou ochotní i vyrobit podle přání. A jsou zde velmi příjemní a vstřícní lidi.

baretka +11/-0

4.5.12 17:48

 

Tak skoro takové botky jsem viděla v Olympii v Marks&Spencer. Na internetu jsem je tedy nenašla, ale měli pevnou pěknou podrážku a jsou kožené!!! Cena se myslím pohybovala do 1300,–. Kdybych neměla nožku jak somálské dítě tak si je určitě koupím.

Weerča +48/-48

14.5.12 07:59

 

Tak přesně ty samé sandály jsem si koupila před rokem. Jsem z nich stále nadšená. Prodávají je na výše zmíněných stránkách Faraon Sandals http://faraon-sandals.cz/Egypt/Pepi-002/. Chápu, že kupovat obuv přes internet je dost ošemetné, a pokud nejste z okolí České Lípy, tak tam asi jenom kvuli sandálkům nepojedete. Já jsem sandály koupila před rokem na Valdštejnských slavnostech ve Frýdlantě. Tahle firmička totiž přes léto objíždí sem tam nějaké ty městské slavnosti a výhodou je, že na těhlech akcích jsou boty i levnější, mě stály tehdy 900 Kč. Takže doporučuji hlídat jejich webovky nebo facebook, kde občas píší v jakém dalším městě se vyskytnout. Nebo doporučuji jim poslat přímo email a zeptat se kde budou.

Světýlko.t +347/-36

18.5.12 07:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek