Kožené střevíčky s umělou stélkou

Vložit odpověď
Petrisha

30.4.12 09:52

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s botami, které mají svrchní část koženou a spodní je umělá. Objednala jsem si tyto střevíčky z internetu (bylo uvedeno ‚kožené‘), což by znamenalo, že se po nějaké době přizpůsobí noze a přestanou tlačit. U tohoto složení si ale nejsem jistá, logicky předpokládám, že přestože se horní materiál bude chtít roztáhnout, spodní ho nepustí… Jedná se o světle hnědé ‚peep-toe‘ střevíčky na klínu a tlačí mě u prstů. Jsem samozřejmě ochotná nechat si je natáhnout na kopyto u ševce, ale nevím, jestli to bude mít vůbec význam vzhledem ke složení boty. Děkuji moc za jakoukoliv radu.

Najdete v encyklopedii: Kůže

 

Já bych tedy řekla že ten prostřední obrázek jasně říká, že vnitřek boty je umělý.. a ten já vždy kontroluji nejvíc jak kvůli roztahování tak kvůli tomu, který materiál budu mít event. přímo na noze - kůže totiž tolik neklouže a při zpocení nepáchne jako umělina.. takže já bych tyto boty jako kožené nebrala :-(, byť shora kůže je..

Wrenny +128/-26

30.4.12 10:25

 

Natáhnout půjdou (taky jsem to v pitomých dobách nechala udělat), ale příjemné boty to nebudou, budete se v nich potit, i když se normálně moc nepotíte… Pokud jsou z internetu, tak si rozmyslete, jestli je chcete, pokud byste je nechtěla, postupovala bych podle článku 7 paragrafu 53 občanského zákoníku, jestli je to méně než 14 dní, co je máte(věci z internetu můžete vrátit bez udání důvodu), anebo pokud je máte méně než půl roku, tak podle paragrafu 616 (shoda s kupní smlouvou).

kalivrata +7200/-1918

30.4.12 17:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek