Kožené střevíčky s umělou stélkou

Petrisha

30.04.12 09:52

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s botami, které mají svrchní část koženou a spodní je umělá. Objednala jsem si tyto střevíčky z internetu (bylo uvedeno ‚kožené‘), což by znamenalo, že se po nějaké době přizpůsobí noze a přestanou tlačit. U tohoto složení si ale nejsem jistá, logicky předpokládám, že přestože se horní materiál bude chtít roztáhnout, spodní ho nepustí… Jedná se o světle hnědé ‚peep-toe‘ střevíčky na klínu a tlačí mě u prstů. Jsem samozřejmě ochotná nechat si je natáhnout na kopyto u ševce, ale nevím, jestli to bude mít vůbec význam vzhledem ke složení boty. Děkuji moc za jakoukoliv radu.


Reklama

 

Já bych tedy řekla že ten prostřední obrázek jasně říká, že vnitřek boty je umělý.. a ten já vždy kontroluji nejvíc jak kvůli roztahování tak kvůli tomu, který materiál budu mít event. přímo na noze - kůže totiž tolik neklouže a při zpocení nepáchne jako umělina.. takže já bych tyto boty jako kožené nebrala :-(, byť shora kůže je..

Wrenny +128/-25

30.04.12 10:25

 

Natáhnout půjdou (taky jsem to v pitomých dobách nechala udělat), ale příjemné boty to nebudou, budete se v nich potit, i když se normálně moc nepotíte… Pokud jsou z internetu, tak si rozmyslete, jestli je chcete, pokud byste je nechtěla, postupovala bych podle článku 7 paragrafu 53 občanského zákoníku, jestli je to méně než 14 dní, co je máte(věci z internetu můžete vrátit bez udání důvodu), anebo pokud je máte méně než půl roku, tak podle paragrafu 616 (shoda s kupní smlouvou).

kalivrata +4662/-1525

30.04.12 17:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama