Krajkované šaty - doplňky

Vložit odpověď
NV

25.5.14 20:02

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jaké doplňky byste volily k těmto šatům? Šaty jsou tmavě modrá krajka a podšívka je tělovo-zlatá. Boty mám tmavě modré lodičky, kupovat budu ještě psaníčko (tělové?)a chtěla bych něco na krk. S tou věcí na krk si nejvíce nevím rady. Mám krátké vlasy a proto bych na ten krk něco chtěla. Naušnice nenosím. Co na krk zvolit, aby se to netlouklo s krajkou? Zkoušela jsem krátký náhrdelník z jednoduchých perliček a nebyla jsem si tím k tomu jistá. Zkoušela jsem i takovýto „statement“ náhrdelník, ale zdálo se mi to k tomu už příliš http://bit.ly/1jS9YQf
http://bit.ly/1hnR9hW

Co myslíte? Moc děkuji za rady.
PS: je to na slavnostní příležitost, věk 45 let

Najdete v encyklopedii: Krajka

 

Nahrdelnik ne, vystrih neni nijak hluboky a sama krajka je uz tak dost vyrazna. Pokud nenosite nausnice, vezmete si naramek, nejlepe nejaky jednoduchy, at se s krajkou netluce.

NV: Odpověď mi pomohla, děkuji!

mkoll +2647/-415

25.5.14 20:56

 

Ještě by se případně dalo použít něco do vlasů, zajímavá sponka třeba, jestli na to máte účes a náušnice nechcete. Aby se všechny doplňky nesoustředily jen dole a bylo to vyváženější. Náhrdelník se podle mě opravdu nehodí.

+/-

25.5.14 23:11

 

Souhlasím s mkoll, šty jsou výrazné, náhrdelníkem byste to pokazila. volila bych taky náramek, náušnice, prstýnek.

dagur +4357/-848

25.5.14 21:17

 

Taktiež sa pridávam k názorom, že náhrdelník by v tomto bol už príliš rušivý. Šaty sú samy o sebe veľmi výrazné a krásne, netreba im už veľa. Písala ste, že podšívka je telovo-zlatá, možno by som zvolila doplnky podobnej farby v podobe náramku a listovej kabelky. Doplnok do vlasov tiež nie je od veci :-)

zuzulique +1872/-682

27.5.14 10:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek