Krajkové šaty ZARA co k nim?

Vložit odpověď
Baru11

14.3.13 11:54

Potřebovala bych poradit co k těmto šatům. Uvažovala jsem o hnědé kožené bundě do pasu, ale potom nevím jak doladit boty, popř. máte jiný návrh?:-) Předem díky za názory!

Najdete v encyklopedii: Krajka

 

Možností je jistě hodně, záleží na Vašem vkusu, na tom co máte v šatníku atd.
Pokud vzít k tomu pro hnědou koženou bundu do pasu, pak bych k tomu volila typ bot třeba jako je na obrázku k šatům… nebo něco jako toto http://images3.chictopia.com/…c-ja_400.jpg

a toto

http://www.themollybuckley.com/…-booties.jpg

Jinak další inspirace:

http://1.bp.blogspot.com/…nd+beats.jpg

a

http://www.collegefashion.net/…s-outfit.jpg

a

zkuste v čem se budete cítit nejlíp

ajuna +1896/-266

14.3.13 12:43

 

hnědý křivák - biker jakcet (buďto neutrální hnědá / šedohnědá,nebo klidně i teplejší jako tan, camel) a k tomu třeba barevné doplňky - buďto šperk a kabelka(denní psaníčko) a pak neutrální boty (nude nebo v barvě bundy - a nebo boty, psaníčko barevné a bez šperků nebo šperk vzhledu kovu (co preferujete) - představuju si k tomu tyrkysou, korálovou, klidně nějaký odstín zelené..

scarlete +2643/-1465

14.3.13 17:09

 

Volila bych k nim masivní šperky (třeba v tyrkysové, vínové, oranžové barvě). Nebo bych zvolila zářivé sáčko, které bych doplnila třeba obyčejným dlouhým řetízkem s masivním přívěskem. Nebála bych se ani kombinace dlouhého zajímavého kardiganu přepásaného tenkým hnědým pásečkem. Boty bych zvolila od lodiček, přes sandálky až ke kotníčkovým botkám. Jsou to velmi dobře kombinovatelné šaty :-D.

Rebecca Smile +606/-274

14.3.13 13:20

 

Záleží na tom, jak se právě budete chtít cítit..pokud půjdete do města klidně bych si zvolila tu hnědou koženou bundu jak uvádíte a k tomu boty třeba jak jsou na fotce (pokud tedy odstíny hnědé budou alespoň přibližně stejné, aby se to nebilo :) anebo hnědé lodičky) Pak bych dále viděla kombinaci s kontrastní červenou - naušnice a nějaký větší korálkový náhrdelník s náramkem ve stejném duchu + opět lodičky (červené). No a osobně mám ráda někdy i styl á la křehká dívka tzn. zvolit doplňky v pudrové růžové či starorůžové, popřípadě krémové anebo perličky :) Je to jen na Vás, tyto šaty Vám dobře poslouží jako základ pro nejrůznější nápadité kombinace :)

Sofia14 +645/-192

15.3.13 11:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek