Krátké šaty do divadla

Missy B

13.10.12 18:51

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat, zda jsou tyto (http://www.hm.com/…roduct/04289?…) šaty vhodné do divadla..?
Na obrázcích jsou v takové šedé. Já je mám v úplně normální černé, ale typově jde o úplně stejné šaty. Stejně dlouhé (resp.krátké :D), se stříbrným zipem na zádech… Zkrátka jde o typově stejné šaty.
Jde mi o to, jestli bych si je mohla vzít na odpolední představení do divadla? Nejspíš bych pod ně měla černé silonky, ale přemýšlím nad botami.. Vzhledem k jejich délce se trochu bojím kombinace s 8cm lodičkami (To si myslím, že by už vypadaly hodně krátké..) takže nejspíš kombinace s černými balerínkami..??


Reklama

 

Do divadla moc nejsou. Na odpolední představení by to ale snad tak nevadilo. Napadly mě k nim tyto lodičky http://www.bata.cz/…itemid/35910
a třeba takové psaníčko
 http://www.bata.cz/…itemid/36437

Zkrátka něco elegantního, co ale nebude působit moc vulgárně.
Ale i tak si myslím, že šaty do divadla by mohly být trochu slavnostnější:)

iveta_zla +6122/-1913

13.10.12 19:53

 

Když to je těžké. Znám divadla, kde by tyto šaty doplněné výraznými punčocháči, botami s platformou a obrovským baretem byly přesně to pravé i na večerní představení :-) Ale tuším, že chcete spíš nějakou umírněnější variantu. S černými neprůhlednými!!! punčocháči budou super a boty pak klidně mohou být na podpatku. Vezměte si nějakou pěknou bižu na krk a rozhodně nikoho nepohoršíte.

Lina-jiná +2988/-814

14.10.12 11:57

 

No, pokud je to odpoledni predstaveni nekde v mensim divadle, tak se to asi snese, ale jen tak tak. I kdyz, jsou taci, kteri by se nestydeli vzit si je do Narodniho (coz doufam nezamyslite). Boty bych brala rozhodne bez podpatku- baleriny, jak pisete, budou asi nejlepsi.

llolla +20281/-3416

14.10.12 09:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama