Krátké svatební šaty Brno

Vložit odpověď
sairon

13.10.15 20:37

Poradíte prosím, kde v Brně a okolí sehnat salón s krátkými svatebními šaty?

Koketuji s myšlenkou krátkých svatebních šatů (po kolena, nebo do půlky lýtek) ideálně ne jen korzet, ale i nějakou látku nebo krajku přes ramena a zjišťuji, že v Brně je to s nabídkou celkem bída. Našla jsem pár salonů, kde mi nabídli, že mi je ušijí a pak si je můžu půjčit, nicméně ráda bych si je nedříve vyzkoušela, abych viděla, jestli v nich vypadám stejně skvěle, jako ty dlouhonohémodelky, nebo ne..

Objevila jsem salon v Českých Budějovicích, který má slušnou nabídku krátkých svatebních šatů, ale přijde mi to trochu z ruky.

Děkuji za odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Vycházela jsem ze stejných inspiračních zdrojů jako vy a v pražských salonech bez úspěchu, krátké svatební šaty byly pro personál něco jako bílý nosorožec. Nakonec jsem si je nechala ušít. Pro představu si zkuste si někde vyzkoušet jakékoliv šaty tohoto střihu, nemusí být zrovna svatební (co třeba divadelní fundus?), a nezapomeňte na podpatky.

MP Vera +4362/-814

14.10.15 09:25

 

V Čechách to neexistuje. A pokud máte náhodou štěstí, mají v salonu tak jedny šaty. V Praze jsem zkoušela několik kousků, ale mají většinou v malých velikostech a cenově vychází půjčovné cca 10 tisíc. Za to si je můžete nechat ušít a ještě Vám zbyde. Teď jsem se vdávala a moje představa byla stejná jako Vaše. Nakonec jsem si objednala obyčejné krajkové šaty z britské konfekce a nechala si je upravit, celková cena cca 3 tisíce. Než jsem se takto rozhodla, uvažovala jsem o této nabídce:
http://www.miabella.cz/…atebni-saty/

moomi +46/-0

15.10.15 09:03

 

řeším totéž a taky v Brně…dořešeno zatím nemám, ale byla jsem na oblídce v Reparádě a byla jsem nadšená. Přímo tam sice velký výběr nemají, ale jsou velmi ochotní, stačí si vybrat ze střihů (dají se zkusit i na nesvatebních šatech) a materiálů a do měsíce Vám ušijí šaty přímo na míru, upraví v detailech dle Vašich představ, cenově to vychází o dost líp, než půjčení…http://www.reparada.cz/svatebni/

sairon: Odpověď mi pomohla, děkuji!

chioo +5383/-941

2.11.15 14:58

 

Já onehdy hledala to samé a objevila v Brně http://www.chantal.cz/svatebni-saty?…. a v něm tyto šaty. Zatím jsem jen zvažovala možnosti, takže nevím jestli šaty v salonu fyzicky mají

sairon: Odpověď mi pomohla, děkuji!

happybarus28 +116/-25

14.10.15 13:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek