Které šaty si můžu vzít na svatbu jako host?

Vložit odpověď
Rora

23.6.15 14:49

Ahoj, můžete mi poradit, které šaty se hodí na svatbu? Nejvíc by se mi hodily ty tmavě modré, protože se v nich dá pohodlně nakojit, ovšem bojím se, jestli není výstřih příliš velký. Fotky jsou ze zkoušecích kabinek, kde není zrovna nejlepší světlo.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci jako host na svatbu?

 

Mně se na Vás nevíce líbí ty první-tmavé. Ty růžové také nejsou špatné, ale ty květované Vám vyloženě nesedí ( a jestli Vás to uklidní, budou slušet možná jen 15tileté vychrtlé modelce:-). Délku bych ani moc neřešila, už mě moc nebaví ty svatební debaty a rady typu musíte mít silonky, uzavřené boty, sukni v takové a takové délce.....důležité je se cítit dobře a slavnostně a už to, že si chcete vzít šaty je prima, ať budou krátké nebo dlouhé, budete mezi lépe oblečenými hosty, to Vám garantuju. Teď jsem se svou sestrou, která žije v Anglii a mnoha svateb se tam již zúčastnila, řešila, co je vhodné a co ne na svatbu tam. Ano, muži v kravatě a saku, ženy v šatech pěkně nastrojené, napajcované vším, co je po ruce, ovšem holé nohy a pěkné sandálky v létě nejsou žádným prohřeškem. Možná jsem teď pár předpisy posedlých pekelnic namíchla, ale proboha, neprožívejme to tak pekelně, pořád je kolem nás více lidí, kteří se (bohužel) o módu a styl nezajímají a o nás bych strach vůbec neměla:-)

Rora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Carla Bruni +550/-168

23.6.15 15:23

 

Nejlepší jsou ty první. Ty květované vás obtahují na břiše a ty růžové jsou na vás střihově absolutně špatně, působí dojmem pytle.

Rora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8057/-1745

23.6.15 15:02

 

Rozhodně si neberte ty květované. Už na první pohled příšerný materiál a navíc budou slušet jen vychrtlé modelce, kterou stejně počítačově upraví. Ty první jsou úplně v pohodě, možná malinko pohlídat délku. u těch oranžových jste jako v pytli. Takže buď ty první, nebo se ještě poohlídnout po jiných.

Rora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Clementin +252/-106

23.6.15 21:04

 

Pokud jsou ty šaty, co na fotografii vypadají jako šedohnědé, skutečně tmavě modré, tak určitě berte ty.

Rora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16464/-4174

24.6.15 07:59

 

Tmavě modré. Květované mi 1) nepřijdou vůbec slavností, 2) jsou méně lichotivé, než ty modré. Rozhodně bych ale netvrdila, že nějak extrémně zdůrazňují vaše nedostatky. Ani bych to snad nenazývala nedostatky. Zmiňujete se, že kojíte. Tedy na ženu, která v uplynulém roce či dvou porodila dítě, máte podle mě naopak skvělou postavu. Znám velké množství dívek kolem 20, které nikdy těhotné nebyly a s vaší postavou se nemohou měřit ani omylem. A růžové/oranžové mi přijdou snad ještě méně lichotivé, než ty květované.

Délka tmavě modrých mi nepřijde kritická. Není to tak, že by vám šaty byly do půlky stehen a při sebemenším předklonu by vám vylezl zadek. Ani výstřih mi nepřijde moc. Nepůsobí to vulgárně ani tak, že byste toužila být v daných šatech sexy. Takže dle mě to není problém. :)

Rora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

25.6.15 23:32

 

Mně se na Vás nejvíce líbí ty tmavě modré, a to ze dvou důvodů - zakrývají Vám nezcela perfektní bříško a jsou uvolněné a na první pohled pohodlné. Nejsem si ale jistá, jestli nebudou moc krátké…
Ty květované Vám také sluší, ale příliš vyzdvihují nedostatky postavy.
Ty korálové jsou prostě jen … hrozné, úplně Vám zabíjejí postavu, kterou máte jinak slušnou.

Nayada +1010/-436

23.6.15 14:55

 

prvé bez diskusie :-)

Jessenka +75/-5

28.6.15 19:21

 

Pokud je to možné, hledala bych ještě jiné, ale chápu, že s malým dítětem to není snadné. Jinak ty první Vám sluší, výstřih je v pořádku, jen mi přijdou na svatbu trochu smutné, hlavně pokud má být v létě.

Rora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

23.6.15 18:28

 

…ty barevné

Rora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

nikikiki32 +233/-93

23.6.15 14:56

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek