Kvalita kašmíru ze Zary/Lindexu

Vložit odpověď
jos1

13.11.17 10:58

Dobrý den,
nemáte někdo prosím zkušenost s kašmírovými svetry ze Zary či Lindexu? Zda jsou na tom lépe než klasické oblečení, které mi často přijdou nevalné kvality, proto tam příliš nenakupuji.
Ráda bych pořídila kvalitnější svetr, v šedé barvě, ideálně volnější střih u boků. Něco v tomto stylu:
https://www.zara.com/…1007041.html
https://www.lindex.com/cz/7598006/?…
Jakožto studentka si ale úplně nemůžu dovolit svetr za 4 tisíce, navíc většinou střih neodpovídá mému stylu.

Díky za každý tip :)
J.

Najdete v encyklopedii: Šedá barva

 

Co jsem kdy viděla v řetězcích naživo kašmírové svetry v těchto cenách,tak kvalita nic moc.Tenké a velký sklon ke żmolkovatěni.Být vámi,poohlédnu se v sekáčích,na Aukru,v mimibazaru........Aspoň nevyhodíte tolik peněz.Já měla kašmírový svetr Zara ze sekáče (Textilehouse) a po vyprání vždy změnil tvar,musela jsem ho pracně tvarovat do potřebné délky a šířky a pak sušit ve vodorovné poloze.Řekla bych,že s ním bylo víc práce,než s živou kašmírskou kozou :-)

Sheba +3425/-521

13.11.17 21:15

 

Já jsem teda taky studentka VŠ a v létě jsem si pořídila svůj první a jediný kašmír svetr, píší, že 100 % kašmír, je ze sekáče, nějaká německá výroba, značku si nepamatuju. Musím říct, že je skvělý, neopere se, nežmolkovatí, nosím ho celý podzim (zatím), cca 6× jsme jej prala (i ve směsce kdečeho v kolejní práčovni, nic extra-šetrného + sušička)… Neztrácí na kráse, síle a vůbec, krásně hřeje (pak vytáhnu ze skříně na koleji něco polyesterového či vlněného a je mi zima celý den!)… Za mě je kašmír skvělý materiál, ale chce to asi 100% kašmír. A uvidíte.

Já jsem svůj svetr (propínací světle hnědý) koupila za 100 Kč! :) A maximálně spokojenost zatím. Jinak pěkný článek tady: https://www.mamou-stylove.cz/…im-kasmirem/

zelwice +269/-214

15.11.17 19:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek