Kombinace ke krajkové vestičce - Lace vest

Vložit odpověď
pi

29.4.12 00:58

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat s čím a s jakými barvami byste kombinovali tuhle vestičku.
Pište všechno - šaty, sukně, svršky… a nejlépe i kde to sehnat :-)
Děkuji, hezký den.
P.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Milá pi, zkuste následující postup. Budete potřebovat vestu, zrcadlo, svoji šatní skříň a jako tajnou přísadu doporučuji dobrou muziku a kamarádku k ruce. Tak 1) otevřete šatní skříň a vyložte veškeré věci, které by se jen trochu mohly k vestě hodit (ne trika, džíny možná) na postel, 2) puste si muziku, kamarádce nabídněte víno, sobě též (pozor, pouze bylo-li Vám již 18 let), 3) zkoušejte všechny možné kombinace oblečení, které již máte, a této vesty - vždy konzultujte se zrcadlem, případně kamarádkou.
Rozhodně Vás to vyjde levněji, než naše rady na Pekle. Neobvyklé kombinace doporučuji případně zapsat (tento postup provádím většinou, když si koupím něco nového, ovšem opravdu povedené neobvyklé kombinace s úspěchem zapomínám a pak bezradně stojím ráno před skříní v marné snaze si na ně vzpomenout).
Stejný postup doporučuji i všem ostatním tazatelkám typu „koupila jsem si novou sukni/kabelku/halenku/nové šaty/kalhoty atd., poraďte, co k tomu mám nosit a kde to mohu koupit (a ještě nejlépe kolik to stojí)?“
Hezký den!

Katio +2113/-453

30.4.12 10:28

 

paani..vesticka je nadherna..otiram slinu :-D jinak barva je neutralni, da se kombinovat s kteroukoliv.. vzala bych si k ni sortky,sukynku i kalhoty, „natelnik“ z nejakeho lepsiho materialu, jednoduchou kosili,satky.. :-) mne by se libila kombinace jednoduchych sedych satum,trochu volnejsiho strihu, oranzovocervenych paskovych bot, kabelky v teze barve a pasku-budto ve smetanove anebo svetle tyrkysove.. :-)

Silvie.M +380/-161

29.4.12 17:53

 

ja tu vesticku uplne vidim s delsim tyrkysovym tilkem, z pod nehoz vylejzaj trochu otrepeny mini dzinovy kratasky a k tomu gladiatorky a nejakou hnedou hobo kabelu

razorblade +33049/-14046

1.5.12 18:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek