Látka na maxisukni

Vložit odpověď
marja.morevna

22.2.14 12:20

Dobrý den,

učím se šít a chtěla bych si ušít maxisukni. Chtěla bych střihově něco takového, jako je na obrázku (je to sukně plesových šatů), ale na běžné nošení. Chci, aby to mělo nějaký tvar a nebyl to jen pytel stažený v pase do gumy, ale aby byla sukně při pohybu bohatá, čehož bych chtěla docílit těmi sklady.
Nevím, jaký typ látky na to zvolit. Měla by být lehká, ale zároven splývavá.

Kdyby měl někdo tip, budu moc ráda.
Děkuju moc D.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Kdepak sklady, takováhle sukně je nejlepší kolová. Když střihneš pruh a v pase ho nabereš nebo naskládáš, nebude tak hezky splývat, bude to sloup. Udělej si půlkolovku, na běžné nošení to bude stačit a nespotřebuješ tolik látky. Materiál si vyber podle toho, jestli má být sukně letní nebo zimní.

Ada Pekelná +21070/-7933

22.2.14 17:45

 

tiež sa prihováram za polkolovú alebo až kolovú sukňu, skladaná nikdy nebude vyzerať tak dobre… sama som mala niekoľko kolových sukien dlhých skoro až po členky, boli z jemného materiálu (tenký popelín, hodváb, mušelín), krásne splývali a pri chôdzi sa vlnili…

trinita +2246/-280

22.2.14 18:10

 

Tez souhlasim s kolovym strihem, muze byt ale tez kolovy se sklady v pase (jeste bohatsi). Material - bavlneny popelin nebo hedvabny habutaj - habutaj by byl pekny i ve vice vrstvach, je lehoucky a da se snadno prat v ruce.

zuzka1585 +44/-65

26.2.14 16:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek