Lehké šaty na léto - kamenný obchod

anndie

22.04.14 17:47

Krásný den všem :) Možná je ještě brzy, ale protože letos vyrážíme k moři na jaře, tak se právě teď dívám po letních šatech. Máte někdo tip, kde sehnat opravdu lehoučké letní šaty, ideálně bez ramínek, v ceně okolo 1.000,–? Chtěla bych dlouhé i krátké.
Díky za každou radu :)


Reklama

 

Doporucuji vyuzit vyletu a koupit si neco tam, nebo pak tu do sekace, take jsem tak vyresila jarni dovolenou, protoze v breznu jeste zde nic, tu nic;)

Markymar +694/-193

22.04.14 19:50

 

Dneska jsem si na tuhle otázku vzpomněla když jsem vlezla do Lindexu na České, dostali už tyhle šaty z letní kolekce, mám jedny střihově totožné ze stejného obchodu z loňska a jsou boží, hrozně pohodlné, pěkně povlávají, dají se nosit zavázané za krkem nebo bez. Jen ten vzor je dost divočina. :) A krátké by možná šly pořídit tamtéž, tyhle třeba, ty jsou opravdu hodně lehoučké… Nějaké letní věci už jsem viděla i v Reserved, ale zrovna šaty bez ramínek to asi nebyly. Ale jinak souhlasím s Markymar, u moře asi budou mít větší výběr než tu. :)

anndie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karoleenah +27819/-2656

23.04.14 23:37

 

Na letní zboží není brzy, zkuste jakýkoliv řetězec, letos jsem viděla hodně pěkných letních šatů jak v C&A, tak v Marks & Spencer, podívejte do Orsay, Promod, Reserved, Zara, i když jak jsem tu četla, řetězci některé pekelnice opovrhují. Letos se nosí dost květované, krajka, balněná výšivka …Ale mají-li být bez ramínek, to nevím, já zrovna tyhle nevyhledávám. Každopádně si užijte dovolenou případně i v tom, co máte doma :-)

JarkaJ +4630/-978

25.04.14 16:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama