Maturitni ples- Jake saty?

Vložit odpověď
anny.m1

18.8.15 07:10

Dobry den,
letos me ceka maturitni ples a ja potrebuji poradit se satama. Rozhoduji se mezi tyrkysovyma, ktere jsou pruhledne na brise a bilo-cernyma, ktere maji pruhlednou sukni. V jednech si pripadam jako princezna ale ve druhych originalne a vim ze je nikdo mit nebude.VLasy budu mit nejspis vycesane. Prosim tedy o radu, jake se vic libi Vam?
(omlouvam se za kvalitu fotografii)

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Nelíbí se mi na Vás ani jedny - oboje jsou kýčovité a velmi výrazné, Vy jste velmi jemná a úplně se v nich ztrácíte

anny.m1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

18.8.15 09:32

 

Mne sa tie tyrkysové šaty nepáčia - krajka, tyl, kamienky a odhalené brucho spolu s výraznou farbou - v tomto prepracovaní je toho už veľa a šaty na mňa pôsobia lacným až gýčovým dojmom. Druhé šaty sa mi zdajú byť zaujímavejšie riešené, z týchto dvoch majú väčší šmrnc a vyzerajú moderne a súčasne elegantnejšie než tie tyrkysové. Síce kvalita fotky nie je nič moc, napriek tomu sa mi oveľa viac páčite v čierno-strieborných (bielych?) šatách a viac v nich vyniká aj Vaša pekná postava.

anny.m1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vintage holka +1022/-124

18.8.15 09:09

 

Pokud nehodláte uvažovat nad jinými modely, pak volte černo-bílé, avšak zvažte, jak se Vám v nich bude tančit a pohybovat vůbec. Abyste neukázala víc než byste chtěla, navíc podle fotky vypadají, že mají vzadu vlečku. Průhledné břicho je vulgární, navíc v kombinaci s výraznou barvou, jak píše vintage holka.

anny.m1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

burinka9876 +369/-70

18.8.15 09:31

 

Z těchto dvou radši černobílé, ale nelíbí se mi. Ani jedny na mě nepůsobí vkusně, navíc u tyrkysových mi nepřijde, že by Vám extra seděly. S Vaší krásnou postavou bych se poohlédla po šatech, které ji sice ukážou, ale vkusně. Co třeba něco splývavého s odhalenými zády? Nahá záda a krk s vyčesanými vlasy působí velmi sexy, ale ne prvoplánově. Taky je potřeba volit barvu tak, abyste v ní vynikla hlavně Vy.

anny.m1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Mirt +7888/-554

18.8.15 11:21

 

Pokud opravdu musíte vybírat jen z těchto 2 modelů, tak jednoznačně ten první. Osobně sice nemám průhledné břicho ráda, ale pořád je to menší zlo než ta průhledná sukně - v těch druhých šatech, řekněme si to upřímně, působíte jako pouliční pracovnice.

anny.m1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

modravlocka +496/-68

18.8.15 09:03

 

První jsou příšerné, kýč v prášku, druhé, kdyby měly podšívku a ne ukazovat nohy pomalu k místu, kde se spojují s tělem … aneb být seksí za každou cenu

anny.m1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Snoopy100 +5793/-472

18.8.15 09:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek