Maturitní šaty + doplňky 2

xtity

12.11.13 18:14

Ano, už tolikrát probírané téma :)
Chtěla bych znát Váš názor na tyto šaty http://www.nuance.cz/…novias-rabi/ na maturitní ples a případně jaké by jste zvolili doplňky. Maximálně naušnice a náramek nebo prsten(to je mi jasné), jen nevím, jaké zvolit barvy. Modelka je na obrázku celá v červeném, není to už ale moc? Jinak mám tmavě hnědé vlasy po ramena, hnědé oči a jsem spíše tmavší typ. Děkuju moc za vaše rady a tipy
PS: boty vidím červené …


Reklama

 

Šaty jsou dokonalé.Luxusní. Skvostné.Dlouho jsem neviděla tak krásné šaty. Vzala bych si k nim zlaté menší až středně velké náušnice,prstýnek též zlatý,spíš minimalistický. Vlasy bych vyčesala nahoru podle modelky,pokud vám to tak bude slušet.

ještěřička +27650/-9497

12.11.13 18:58

 

Výrazný typ červenou ve velké ploše unese velmi dobře, viz např. Catherine Zeta Jones. Účes bych volila střídmý - drdol, banán, ale klidně i rozevláté lokny, které budou kontrastovat se strohým střihem šatů - něco jako má Zeta . S doplňky nepřehánět, v tomto věku by okázalost vypadala až směšně. Šla bych do tzv. francouzského líčení - dominují rty výrazné barvy, oči nenápadné, s linkou. Catherine jsem dala coby inspiraci, jelikož je na ní krásně vidět, jak méně znamená více. I přes krásné šaty vyniká hlavně ona… ;)

Chany +14737/-1532

12.11.13 19:25

 

Šaty sú nádherné, asi prvé pekné šaty, ktoré sa tu objavil. Zvolila by som len jednoduché krémové-nude lodičky a v rovnakej farbe aj kabelku a doplnky.

chanellover +95/-12

12.11.13 21:30

 

Moc krásné šaty! Co se týče účesu, souhlasím s výše uvedeným a řídila bych se hlavně podle toho, jaká máte ramena - široká v tomhle střihu šatů a ve stažených vlasech vypadají hodně mohutně. Boty bych taky vybrala spíš neutrální, červenou těžko trefíte stejnou

AniNe +59/-19

13.11.13 14:23

 

Já hlavně píšu, abych pochválila šaty, protože jinak souhlasím s ostatními názory:) Zlaté doplňky by se mi k červeným šatům líbily a co se týče účesu, tak souhlasím s Chany. Vážně krásné šaty!

Mirt +7621/-540

13.11.13 18:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

AlexMonhart: Batoh, co se stane v mžiku psaníčkem

Značka Alex Monhart vyrobila batoh, který se pár tahy změní v... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama