Midi šaty na vlastní maturitní ples

hana.te

09.09.16 22:44

Dobrý den,

na svůj maturitní ples bych si ráda vzala tyto šaty. Nejsem si jistá, zda jsou pro tuto příležitost vhodné. Některé stránky mluví o nutnosti mít šaty až po špičky lodiček, jiné dovolují délku pod kolena, jak to tedy je?

Dokážete si je představit na drobnější (158 cm, nijak zvlášť při těle) dívce světlé pleti s hnědými vlasy? Mám zvažovat změnu barvy? (V černé se ale přeci jen cítím nejlépe.) Jaké mám zvolit doplňky? (Perlové náušnice a červené/nude lodičky?)

Tyto konkrétní šaty jsou z 95% polyester a 5% Spandex, mám zůstat u tohoto střihu a zvolit jiný materiál? Jaký?

Předem děkuji za odpovědi.

Hana


Reklama

 

Dobrý den

já bych se té délky bála, ne proto, že by byly krátké, ale proto, že délka do půl lýtek Vám usekne a zkrátí nohy. Ne nadarmo má modelka tak vysoké podpatky. Vy jste navíc celkem malinká, takže tam by byly vysoké podpatky nutností. Pokud máte doma boty s vysokými podpatky, na kterých vydržíte celý večer, zkusila bych si je vzít sebou do nějaké prodejny, nebo půjčovny, kde mají šaty se stejnou délkou a vyzkoušela, jak to bude vypadat. Já osobně bych však při Vaší výšce, šla do délky pod kolena. Taky asi bude u těchto šatů sehnat podprsenku, která nikde nevyčuhuje.
Přesto se mi šaty líbí, černé bych se taky nebála, pokud se v ní cítíte, pro někoho je černá smutná, pro mě ale je nejvíc elegantní.
Co se týče dalších doplňků, záleží jaký zvolíte účes (prosím kulmou udělaný lokýnky ne).

happybarus28 +73/-15

10.09.16 09:02

 

Pro vaši výšku tuto délku určitě ne. Pokud nechcete dlouhé, musela byste vybrat maximálně malinko pod kolena, jinak to hrozně zkrátí postavu a také určitě vysoké podpatky jak už bylo zmíněno. Černé bych se nebála, ale ještě pozor na tento druh výstřihu, pokud máte byť jen lehce širší ramena, bude to vypadat hrozně. Sama jsem hubená, ale ty ramena prostě mám a vzít si něco takového jsem jak Rambo.

HannahB Fashion +97/-39

20.09.16 09:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama