móda po porodu

Vložit odpověď
Lála13

27.12.14 16:00

Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí ohledně oblékání po porodu. Jsem měsíc po narození čtvrtého dítěte a ráda bych už odložila těhotenské oblečení, ale ve všem si připadám hrozně. Momentálně vážím 75 kg a měřím 165 cm (foto si neodvážím vložit). Normálně vážím kolem 65 kg a mám postavu tvaru přesýpacích hodin, která ovšem právě po porodu postrádá štíhlost v oblasti pasu. Zatím nosím stále legíny, volnější delší trika a delší svetry, na víc má fantazie nedosáhne. Budu ráda za jakoukoliv radu a tipy, které napíšete. Hezké dny.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Lálo, já těhotenské oblečení nosila ještě tak dva měsíce po porodu prvního. :-) Takže vůbec nezoufejte, že po čtvrtém po měsíci se kůže ještě nezatáhla. Jak píše vias - doporučuju nosit stahovací prádlo a později začít cvičit (dejte si ještě chvíli čas ať má tělo možnost se vzpamatovat). K tomu druhému mi hodně pomohl web rutina.cz, který jsem náhodou při hledání vhodných cviků objevila.

Lála13: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Martishka +903/-68

29.12.14 14:52

 

Pokud se cítíte tolik nesvá ze své postavy (měsíc po porodu je normální, že to ještě není ono), kupte si stahovací prádlo (takové ty kalhotky, co končí pod prsama). To břicho by se ještě mělo zatáhnout (samozřejmě lépe, když mu pomůžete cvičením. Pokud jste měla ty děti hned po sobě, bez cvičení to půjde hůř). Mně to trvalo tak tři měsíce, než na mě přestalo být vidět, že jsem po porodu.

Lála13: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

28.12.14 19:48

 

75 kilo neni tragedie, vzdyt jste jeste v sestinedeli. Jestli jste byvala presypaci hodiny, ted mate asi nejuzsi misto trupu pod prsy. Co saty? Primerene splyvave, prestrizene pod prsy. Nevim, jestli potrebujete, aby v tom slo kojit, tim se vyber zuzi. A pod saty stahovaci pradlo nebo puncochace.

DanielaS +66330/-3644

4.1.15 18:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek