Model do divadla - s čím nakombinovat halenku

Vložit odpověď
Zajuša

28.2.15 22:30

Zdravím, rozhodla jsem se pro pořízení modelu na společenštější příležitosti viz třeba návštěva divadla. Shlédla jsem se v této šifonové halence, ale teď trochu nevím, s čím ji nakombinovat. Z toho, co mám doma, přichází v úvahu jen černé kalhoty, ale černá mi k tomu přijde moc tvrdá..Možná nějakou maxisukni? Bordeaux nebo lahvově zelenou? Nebo béžové úzké kalhoty? A co navrch, aby nebyla zima?.. Nějak nevím. Poraďte prosím. Mělo by to být více méně univerzální, kdybyste měly k fotce rovnou tip, kde to sehnat, sem s ním:) Jo je mi 28, postava štíhlá 175cm, kdyby to k něčemu pomohlo:) Díky!

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Pokud není halenka příliš široká,pěkně by vypadala v kombinaci s černou úzkou pouzdrovou sukní. K tomu vysoké černé lodičky.

eriam +8098/-598

1.3.15 08:05

 

Mě na černý úzkých kalhotách nic špatného nepřijde, i když jste docela vysoká volila bych úzkou sukni nad kolena, halenku si můžete zastrčit dovnitř a k tomu malý lesklý páseček(jen pro oživení), lodičky vysoké stejně jak říkala eriam. Pokud by jste se ale rozhodla pro kalhoty béžové se taky hezky hodí. A navrch? Bych dala černé sáčko nebo barevně laděné ke kalhotám. Držím palce určitě vám to bude slušet ve všem.

Mattoni02 +988/-1673

1.3.15 16:32

 

Halenka sice není moje gusto, ale dokáži si ji představit s delší kolovou sukní béžové nebo krémové barvy, popřípadě tmavě modré - není tak tvrdá jako černá a osobně ji mám k růžové moc ráda :). K tomu lodičky ve zmiňované bordeaux nebo nude.
Co se týče otázky „co navrch“ jsem trochu v koncích, protože jsem zatím nenašla typ saka nebo kabátku, který by mi k tomuto typu sukně úplně seděl (ačkoli jinak ji mám opravdu v oblibě) - navrhovala bych proto koupit pro chladnější období halenku s delším rukávem. Ostatně v divadle nebo na jiné slavnostní akci snad nebude taková zima, tak bych v tom neviděla problém.

Tip na obchod bohužel nemám, sama už delší dobu koketuji s myšlenkou ,že si podobnou sukni nechám ušít, ale pro představu délky (barva je divoká, ale když se na ni tak koukám, ke starorůžové by také nemusela vypadat zle) - http://picture-cdn.wheretoget.it/d8tabs-i.jpg

Karianne +1959/-170

28.2.15 23:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek