Mohu takhle jít na svatbu

Vložit odpověď
lalique

29.8.14 09:15

Hezký den všem.Včera večer jsem se dozvěděla že v sobotu jdu na velkou svatbu.Ještě večer jsem převrátila šatník a vymyslela tuto kombinaci.Celé dopoledne přemýšlím jestli nemám ještě dnes běžet shánět něco jiného,přece jenom to má být větší svatba(asi 120 lidí) a já mám pocit že šaty jsou moc krátké,že svetřík se k tomu moc nehodí a tak bych Vás chtěla poprosit o radu jestli mám shánět něco jiného nebo jestli takhle mohu jít.Předem všem moc děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Šaty jsou pěkné, ty klidně vemte. Něco přes ramena potřebovat budete, můžete být zima a je-li obřad v kostele, tak bezpodmínečně nějaké sáčko, případně i ten světřík mít musíte. Já říkám ano, můžete takhle jít, jen já osobně bych vyměnila kabelku, ta se mi moc nelíbí…

lalique: Odpověď mi pomohla, děkuji!

brezha +45/-9

29.8.14 09:18

 

šaty jsou pěkné, zkusila bych místo toho svetříku nějaký šál. Kabelku bych mrkla, jestli nemáte nějakou méně tvrdou barvu, ale neruší to nijak extrémně. A zkusila bych do vlasů pořídit fascinátor, velmi to oživí (bijou brigitte má různé za dobré ceny)

lalique: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9533/-3345

29.8.14 10:06

 

Šaty hezké, svetřík asi objektivně neposoudím, ale připadá mi hrozný. Nemáte sáčko?

+/-

29.8.14 13:27

 

Mně se to líbí. Pokud nemáte čas běhat po obchodech a něco shánět, běžte v tom. Možná to bude znít trochu blbě, ale hlavní pozornost bude stejně upřena na nevěstu a pochybuju, že někdo z těch 120 lidí bude řešit, jestli máte kabelku černou nebo zelenou:-) Jste moc hezká a ty šaty Vám sluší.

lalique: Odpověď mi pomohla, děkuji!

hurry +58/-111

29.8.14 20:56

 

Podle mě je to fajn (sukně není moc krátká a svetřík mi k tomu jde), ale pokud se v tom necítíte, běžte si sehnat něco v čem budete :)

lalique: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Pancakes +404/-147

29.8.14 10:08

 

Můžete v tom jít. Ty šaty nejsou moc krátké. Svetřík a kabelka nejsou úplně ideální, ale není to tak, že by se k tomu ty dvě věci vyloženě nehodily. Říkáte, že je to velká svatba, ale neříkáte už jestli je honosnějšího rázu. Ne vždycky to totiž jde ruku v ruce. Pokud je honosnější, pak bych uvažovala nahradit ten svetřík šálem. Teď před podzimem by snad měl být k sehnání. Jednou jsem také viděla na slavnostnější události ženu, která měla svetřík přehozený jen přes ramena a kupodivu to nevypadalo špatně - to kdyby se vám zdálo, že přes šaty vypadá moc „obyčejně“. V ruce držela psaníčko a celé to bylo nečekaně elegantní. Něco v tomto stylu:

Akorát asi hodně záleží na kvalitě svetříku, aby nevisel jako chtíplý hadr. To byste ale musela zkusit :)

lalique: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

29.8.14 11:57

 

Mně se to líbí (šaty jako takové i ta kombinace s černými doplňky). Akorát právě barva toho svetříku podle mě už úplně nesedí k té černé. Pokud byste měla v šatníku podobný černý, tak bych vzala radši ten.

lalique: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kapka_v_moři +586/-126

29.8.14 16:21

 

Myslím, že je štěstí, že máte tyto šaty v šatníku, když jste se to dověděla takhle na poslední chvíli. Šaty jsou pěkné. Kvalitu svetru z fotky neposoudím. Asi bych se přikláněla spíš k tomu šálu. To psaníčko není také úplně ideální. Ale zas na poslední chvíli… I když to tak trochu nechápu. Říkáte, že se jedná o poměrně velkou svatbu, takže mě mate, že by neměli vyřešenou organizaci a zvali hosty na poslední chvíli…? A ještě bych se zeptala na boty. Máte v úmyslu si vzít ty, které vidíme na fotkách? Nejsou moc dobře vidět. Jsou poseté kamínky?

Erinka.X +861/-232

29.8.14 14:51

 

Můžete, když ten svetr necháte doma.

Miluna Mia +1317/-740

6.9.14 16:59

 

jasně, že můžete, sluší vám to! a mimochodem, ty boty jsou překrásné.:) kdybyste si náhodou našla čas a do zprávy mi napsala, odkud je máte, moc by mě to potěšilo.:)

lalique: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moi-bebe +2207/-788

4.9.14 16:16

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek