Můžu nosit pánské chinos?

Vložit odpověď
teetee

12.4.16 11:02

Já vím, že můžu cokoli, ale je to totální modní peklo?

Našla jsem po dlouhém hledání skvěle padnoucí chino kalhoty v barvě dle mých představ. Bohužel pánské (uvedena pánská velikost, přijde mi, že mají hlubší kapsy, a takový ten překrytý pánský poklopec).

Jinak je to hodně unisexový model. Nosit, nenosit, peklo, nepeklo?

Děkuju.

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

I kdyby to podle návodu byly „tepláčky pro chlapečky 1. třídy na tělocvik“, tak pokud vám to sedí a vypadáte v tom pěkně, tak to noste. Vždyť to na sobě nemá cedulku, kde je napsáno, jaký účel pro to autor zamýšlel. (osobně nosím pánské lyžařské kalhoty - kupodivu mi sedly víc, než dámské a vidět to na nich není)

SkyP +2572/-702

12.4.16 11:16

 

Samozřejmě, můžete, i na dámských kalhotách je někdy zip podle „pánského zapínání“, což mi vyhovuje, protože nejsem levák (ostatně na to už se snad ani nehraje). Pánské pohodlné plátěné kalhoty s nastavitelnou šířkou pasu mám taky jedny a jsou to moje oblíbené na letní cesty.

teetee: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4356/-848

12.4.16 13:00

 

Myslím, že pokud nebudete nosit cedulku s nápisem „ty kalhoty jsou pánské“, tak to stejně nikdo nepozná.

Jirkátor +16461/-4174

13.4.16 06:45

 

Jestli vám sedí, tak směle do toho :) Pravděpodobně to nikdo nepozná - málokdo vám bude studovat poklopec, a i kdyby, tak přebírat pánské prvky do ženského šatníku je dnes úplně v pohodě, sama nosím pánskou košili (jen u ní trochu bojuju s knoflíčky při zapínání ;)

buitenlander +304/-63

12.4.16 22:33

 

Za mě klidně, vlastním jedny džíny po ex příteli a nedám na ně dopustit, pánské nepánské, zrovna u džín nebo pláťáků v tom problém nevidím. Kapsy bych neřešila a osobně se na poklopec lidí nekoukám. Řekla bych, že v tomhle případe jde jen o to, že víte vy sama jako nejspíš budoucí nositelka kalhot, že jsou primárně určené pro muže.

Prettywillow +22/-7

12.4.16 22:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek