Na kalhoty se lepí chlupy z ostatního oblečení

Vložit odpověď
blue orange

11.1.13 14:37

Ahoj,
Koupila jsem si v povánočních slevách jednoduché bavlněné (97% bavlna, 3% elastan) kalhoty černé barvy. Mám s nimi ale jeden problém. Strašně se na ně lepí chlupy z ostatního oblečení. Ráno kalhoty vykartáčuju a už v poledne vypadám, jako kdybych vylezla bůhví odkud. Všude na nohách mám chlupy z mojí červené šály a bílého svetru. Neznáte nějaký přípravek,ve kterém to mám vyprat, aby se to přestalo lepit? Když to klasicky vyperu, tak se chlupy drží, pomáhá jedině ten kartáč.

Díky za odpověď

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Mám kalhoty, které dělají přesně to samé, a nepomohlo nic, jenže vzhledem k tomu, jak těžko sháním padnoucí kalhoty, si nemůžu dovolit dát je pryč a tak jsem si nakonec koupila takový ten lepicí váleček i do práce a během dne kalhoty podle potřeby několikrát přejedu, a problém je během pár vteřin vyřešen :)

Tequila +627/-95

12.1.13 16:55

 

Zkuste na praní použit aviváž, měla by odstranit z oblečení statickou elektřinu, takže by teoreticky mělo míň přitahovat chlupy. Ale jestli spíš není problém v tom „ostatním oblečení“ - nepíšete, co je svetr a šála zač (složení), ale pokud je to nějaký pelichavý materiál (angora nebo i obyčejná vlna), tak to asi bude na programu pořád. Nebo vyměnit svetr za nějaký tmavý, aby to nebylo tolik vidět.

smrtonoška +3969/-553

11.1.13 15:00

 

mě pomáhá aviváž nebo kalhoty trochu přelakovat lakem na vlasy (samozřejmě pokud to není choulostivý materiál a nebojíte se fleků…)

elesse +1755/-400

11.1.13 17:16

 

Obávám se, že každá rada drahá.
Mně se po několika pokusech s avivážováním vyplatilo s ohledem na mé nervy podobný kus oblečení vyhodit.

Matmys +31170/-4630

11.1.13 15:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek