Na kalhoty se lepí chlupy z ostatního oblečení

blue orange

11.01.13 14:37

Ahoj,
Koupila jsem si v povánočních slevách jednoduché bavlněné (97% bavlna, 3% elastan) kalhoty černé barvy. Mám s nimi ale jeden problém. Strašně se na ně lepí chlupy z ostatního oblečení. Ráno kalhoty vykartáčuju a už v poledne vypadám, jako kdybych vylezla bůhví odkud. Všude na nohách mám chlupy z mojí červené šály a bílého svetru. Neznáte nějaký přípravek,ve kterém to mám vyprat, aby se to přestalo lepit? Když to klasicky vyperu, tak se chlupy drží, pomáhá jedině ten kartáč.

Díky za odpověď


Reklama

 

Mám kalhoty, které dělají přesně to samé, a nepomohlo nic, jenže vzhledem k tomu, jak těžko sháním padnoucí kalhoty, si nemůžu dovolit dát je pryč a tak jsem si nakonec koupila takový ten lepicí váleček i do práce a během dne kalhoty podle potřeby několikrát přejedu, a problém je během pár vteřin vyřešen :)

Tequila +617/-91

12.01.13 16:55

 

Zkuste na praní použit aviváž, měla by odstranit z oblečení statickou elektřinu, takže by teoreticky mělo míň přitahovat chlupy. Ale jestli spíš není problém v tom „ostatním oblečení“ - nepíšete, co je svetr a šála zač (složení), ale pokud je to nějaký pelichavý materiál (angora nebo i obyčejná vlna), tak to asi bude na programu pořád. Nebo vyměnit svetr za nějaký tmavý, aby to nebylo tolik vidět.

smrtonoška +3969/-552

11.01.13 15:00

 

mě pomáhá aviváž nebo kalhoty trochu přelakovat lakem na vlasy (samozřejmě pokud to není choulostivý materiál a nebojíte se fleků…)

elesse +1748/-398

11.01.13 17:16

 

Obávám se, že každá rada drahá.
Mně se po několika pokusech s avivážováním vyplatilo s ohledem na mé nervy podobný kus oblečení vyhodit.

Matmys +19654/-2709

11.01.13 15:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama