Na kolik vyjde dámský kabát od Delor

Sara009

22.10.13 21:54

Zalíbil se mi dámský kabát od jedné návrhářky, která spolupracuje s Delor Couture (http://www.delor.cz/?…), ale prohlížela jsem ten kousek zatím jen na internetu (žiji v zahraničí) a zajímalo by mě, na kolik zhruba takový kabát u nich vyjde. Zda se člověk vejde do 10tis. nebo to spíš směřuje mnohem výš. Mají pobočky jak v Praze, Brně, tak i jinde. Nejde mi o nějaký speciální kousek na míru, vybrala bych si z té letošní kolekce. Nemáte od nich některá taky zimní kabát?


Reklama

 

Jen zběžně jsem se podívala na jejich www stránky a ač tam cena samotného kabátu není nikde uvedena, vzhledem k ostatním cenám bych to odhadovala mnohem, mnohem výš. Podívejte se na dárkové balíčky pro pány, je tam uvedena cena za komplet pánského obleku a kašmírového kabátu. Myslím, že v ceně kolem 10 tisíc se dá nechat ušít kabát z kvalitního materiálu na míru u dobré krejčové (v ČR).

Sara009: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bugatti +50088/-5454

23.10.13 01:33

 

Dobrý den, nechala jsem si ušit v Deloru pod vedením návrhářky Mirky Talavaškové modelové sako, cena 36.000,– Kč. Byla jsem na třech zkouškách a pri převzetí saka jsem zjistila, ze ma krátké rukávy, nedá se v něm pohnout a celkově vůbec nesedí. Po nechutnych diskuzich se spolumajitelem firmy, kdy mi bylo řečeno, ze se jedna o odstranitelne vady
a ze jsem se měla rozhodnout, zda chci nosit sako rozepnuté nebo zapnuté !!! nakonec firma přistoupila ke zrušeni kupni smlouvy a vrátila mi peníze.
Kamarádka si nechala ušit společenské sako za cca 20.000,–, rovněž bylo špatně ušité, naprosto nenositelné, na rukávu byl vadný materiál a vzadu z pod saka vykukovala dlouha, špatně všitá podšívka.
Rozhodne šití v Deloru a u slečny Talavaškové nedoporučuji, je to amatérská práce za nehorázné peníze.
Mohu doložit fotografie i korespondenci s Delorem.

Aagnesa +0/-0

10.10.14 16:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama