Nákup šatů přes ebay

Vložit odpověď
veru_su

10.9.13 22:29

Ahoj,
v únoru mám maturitní ples a snažím se vybrat šaty, které budou „za málo peněz hodně muziky“, takže mě láká objednat si nějaké na anglickém ebay, ale hrozně se bojím kvality. Máte s tím některá zkušenosti, je šance tam najít levné hezké šaty a popřípadě máte tip, kde jinde nepekelné šaty kolem max. 3-4 tisíc Kč sehnat?
Btw mám hnědé vlasy i oči a snědou pleť, asi 172 cm, trojky prsa a poměrně štíhlou postavu, myslíte si, že mi budou některé z šatů na obrázcích slušet?

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Na rovinu - pokud máte prsa (a z popisu je jasné, že máte), tak bych si takové šaty na ples nepořídila. Celou dobu budete lídat, aby vám nic nevypadlo, všechno drželo, kde má…

Když už šaty bez ramínek, tak rozhodně pořádně vyzkoušet.

veru_su: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ladie +2065/-353

11.9.13 08:37

 

Souhlasím s Ladie, že vršek bez ramínek je lepší vyzkoušet a tudíž nekupovat „naslepo“. Kor jestli mají šaty zapínání na zip a ne šněrování, což u šifonu předpokládám.

Jestli budete mít cestu do Prahy, zkuste si obejít pobočky Cool boutique (coolboutique.cz). Podobné šaty mají běžně v nabídce (i ve starších kolekcích na Moskevské!) a cenově se vejdete.

Martishka +903/-68

11.9.13 10:38

 

3 - 4 tisíc?
Nechte si je ušít přímo tady a na míru, nebo… za tyto peníze určitě koupíte na nějakém regulérním e-shopu, kde půjde případné nepadnoucí šaty vrátit.
Já šaty z ebay kupuji běžně, ale mám vytipovanou značku o které vím, že mi v dané velikosti určitě bude sedět, potom to už tak velký risk není.
Podívejte se na Yoox.de a další podobné.

solei +592/-550

13.9.13 10:01

 

Ahoj, z ebay jsem objednávala šaty asi před měsícem. Bála jsem se toho jako čert kříže, ale nakonec jsem byla naprosto unesena. Objednala jsem si podobné, jako na posledním obrázku (akorát mint barva, zdobení a střih na jedno rameno), stály s poštou asi 1500. Materiál paráda, zdobení kvalitní (skleněné kameny, není to odfláknutý), sedí mi naprosto dokonale, jak kdyby byly šity na míru - ale na rovinu, jsem klikař :) je to prostě hodně o štěstí, určitě koukat na recenze prodejců, s tím mým byla komunikace naprosto bez problémů, téměř každý den psal, jestli je vše v pořádku. Hodně štěstí při výběru!

Evuleee +86/-5

12.9.13 13:56

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek