Nápaditý šperk - kamenná prodejna Praha

AngelikaMull

15.06.15 11:10

Zdravím milé Pekelnice a prosím o radu. Kamarádce bych ráda koupila k narozeninám zajímavý šperk, nejlépe brož nebo přívěšek. Miluje ještěrky. Něco jsem našla na e-shopech, ale ráda bych šperk přece jen viděla. Ve čtvrtek budu pracovně v Praze, budu se pohybovat se kolem náměstí Republiky a v okolí. Dáte mi tip na obchod? Může být i bižuterie, pokud bude kvalitně zpracovaná. Limit mám cca 2 000 Kč.
Uvítám i tip na e-shop, pokud jej budete mít ověřený.
Děkuji moc.


Reklama

 

Prodejna Drakkaria na Rašínově nábřeží 40 (z Palackého / Karlova náměstí jednu stanici tramvají, nebo tak čtvrt hodiny procházkou podél Vltavy) má velký sortiment šperků převážně vlastní výroby, s historickými, mytologickými a fantasy motivy. Materiál šperkařský bronz, stříbro, železo. Zboží je k nahlédnutí na eshopu , možno i rezervovat k osobnímu odběru.

Klasickou českou ještěrku tam nikde nevidím, ale spousta stylizovaných zviřátek se tam najde (vlčí hlavy, draci, medvědi, nebo třeba takový kovaný had na krk a k němu náramek ).

AngelikaMull: Odpověď mi pomohla, děkuji!

XIII +758/-161

15.06.15 14:54

 

Já bych zkusila možná i nějaký antik - tam byste mohla najít i nějakou brož s historií, ale to samozřejmě záleží na tom, jaký má kamarádka vztah ke „starým“ věcem. :) V okolí jich je několik.

Kolem Náměstí republiky je tam také dost zlatnictví. V Palladiu je mimo jiné Swarovski, tam byste mohla pořídit také (http://bizusvet.cz/…nts-687.html).

Pokud budete ochotná zahrnout větší rádius, na Václavském nám. (je to fakt kousek, i když se to nezdá) je East Art Gallery (https://www.silverrepublic.cz/…esterka.html), nebo třeba veliký obchod s bižuterií Miss Bijoux (stránky jsem nenašla), hned vedle Debenhams.

AngelikaMull: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moi-bebe +2193/-787

15.06.15 15:20

 

Jesterkou si nie som ista, ale v Gracielle (http://www.graciella-cz.com/ ) maju dost zvierat :-) Je to kusok od Staromestskej, v pripade, ze tam pojdete, odporucam ulozit si do mobilu ich cislo, maju obchod/dielnu sice na hlavnej ulici, ale vo dvore, a vzdy mam trochu problem to tam najst :-D

AngelikaMull: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LadyOfGallifrey +13207/-955

15.06.15 23:41

 

Zkuste třeba Kuráž - Benediktská 7, hned za Kotvou. Nevím, zda mají přímo ještěrky, ale broží mají hodně.

AngelikaMull: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kayav +87179/-22732

15.06.15 13:21

 

Přesně takovou ještěrku jsem předevčírem viděla ve výloze Salamander na Příkopech. Asi za 300 Kč.

Ladislava S. +0/-0

18.06.15 08:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama