Outfit pro pětačtyřicátnici - Národní divadlo

Vložit odpověď
Ant.

11.11.12 19:03

Dobrý večer, dámy (i pánové). Za týden jdeme s mamkou do Národního divadla na Labutí jezero. Právě teď mamka přišla s tím, že nemá nic na sebe a že ani pořádně neví, co si na sebe obléknout. Sic bych věděla, ale to mamka z principu neschválí. Poraďte mi, prosím. Mamince je 45, je „jablečné“ postavy s velkými prsy. Děkuji Vám moc!!!

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Před nedávnem jsem byla také v Národním se svou maminkou (44let) a ta na sobě měla černé pouzdrové šaty po kolena, punčochy, černé lodičky, smetanový svetřík a pásek a černou kabelku. Doplněno o decentní zlaté šperky.

Bohužel jsme tam potkali spoustu lidí v jeanech a teniskách (!!), takže myslím, že pokud si oblečete cokoliv slušného, nic nezkazíte.

SweetieCH +1838/-794

11.11.12 19:31

 

Nedávno jsem viděla pěkné šaty (do 2000 Kč) nahoře ve Van Graaf na Václavském náměstí. Např. černé, těsně pod kolena, s efektem „falešného zavinování“ - nevím, jak to popsat, s dlouhým rukávem. Dělají velmi pěknou postavu a jsou nadčasové. Podobných tam měli několik druhů.

audrey t. +1518/-537

11.11.12 22:30

 

Vzhledem k tomu, že opravdu do divadla chodí lidi v džínách a s batohem na zádech :-(((, bych si s tím hlavu nelámala. Stačí i sukně nebo tmavé kalhoty a nějaká halenka nebo lehký svetřík. Chodím do divadla poměrně často a ve vyloženě společenských šatech jsem tam snad neviděla nikoho.

Arome barbuch +655/-86

11.11.12 20:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek