Outfit pro pětačtyřicátnici - Národní divadlo

Ant.

11.11.12 19:03

Dobrý večer, dámy (i pánové). Za týden jdeme s mamkou do Národního divadla na Labutí jezero. Právě teď mamka přišla s tím, že nemá nic na sebe a že ani pořádně neví, co si na sebe obléknout. Sic bych věděla, ale to mamka z principu neschválí. Poraďte mi, prosím. Mamince je 45, je „jablečné“ postavy s velkými prsy. Děkuji Vám moc!!!


Reklama

 

Před nedávnem jsem byla také v Národním se svou maminkou (44let) a ta na sobě měla černé pouzdrové šaty po kolena, punčochy, černé lodičky, smetanový svetřík a pásek a černou kabelku. Doplněno o decentní zlaté šperky.

Bohužel jsme tam potkali spoustu lidí v jeanech a teniskách (!!), takže myslím, že pokud si oblečete cokoliv slušného, nic nezkazíte.

SweetieCH +1836/-794

11.11.12 19:31

 

Nedávno jsem viděla pěkné šaty (do 2000 Kč) nahoře ve Van Graaf na Václavském náměstí. Např. černé, těsně pod kolena, s efektem „falešného zavinování“ - nevím, jak to popsat, s dlouhým rukávem. Dělají velmi pěknou postavu a jsou nadčasové. Podobných tam měli několik druhů.

audrey t. +1488/-532

11.11.12 22:30

 

Vzhledem k tomu, že opravdu do divadla chodí lidi v džínách a s batohem na zádech :-(((, bych si s tím hlavu nelámala. Stačí i sukně nebo tmavé kalhoty a nějaká halenka nebo lehký svetřík. Chodím do divadla poměrně často a ve vyloženě společenských šatech jsem tam snad neviděla nikoho.

Arome barbuch +654/-86

11.11.12 20:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama