Nejsem moc klučičí?

Vložit odpověď
DaniellaYocheved

10.7.14 11:26

Ahoj všem. Před nedávnem jsme se s přítelem sestěhovali a já konečně začala taky řešit, jak vypadám doma :)). Ano, vím (nebo alespoň doufám :)), že mě bude mít rád i bez líčení a v pyžamu po babičce, ale přeci jen bych se chtěl líbit i sobě :). Má noční garderoba teď spočívá v kostkovaných kraťáscích a tílcích. Cítím se v tom pohodlně, jen bych chtěla vědět, jestli na vás nepůsobím moc klučičím dojmem. Obličej nechci zveřjnovat, jen dodám, že máme krátké blond vlasy (ten krátký střih bez namalování taky může ten klučíčí dojem podpořit). Díky :)

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Nebylo by lepší zeptat se přítele, co se líbí jemu? Připadá mi to jako normální (unisex) oblečení na doma/pyžamo… Nicméně jestli si v tom sama připadáte „jako kluk“, tak to asi není dobře.

shanimplavkynahrocha +88248/-18592

10.7.14 11:34

 

Vzhledem k tomu, že minimálně na druhé fotce vidím výrazné křivky, tak v tom opravdu klučičím dojmem ani působit nemůžete. Na spaní mi to přijde ideální. Sama spím v něčem podobném. Pokud chci udělat radost, vezmu si nějakou hezkou krajkovou košilku, ale co si budeme povídat, na spaní nejsou nejpohodlnější a jsou spíš jen pro efekt. Jinak přes den doma nosím i sukně a šaty, ale klidně si vezmu i tepláky a vytahané tričko, zvlášť když vím, že se třeba ušpiním při vaření, úklidu a nebo prostě jen celý den proválím na gauči.

Lightshadow +21385/-7252

10.7.14 12:07

 

Pyžamo by mělo být hlavně o tom, aby se vam v nem dobre spalo. Ale na druhou stranu chápu jak to myslíte, chcete byt pro partnera hezka a ženská i v pyžamu. To pyžamo co máte je opravdu inspirované pánským stylem, takže asociace je správná. Nicméně někteří muži to mají rádi :) takže třeba není nutné to měnit. Ja osobně bych volila takovou střední cestu mezi pohodlným pyžamem a zároveň ženským ;) Něco jako tohle…

TeaTereza +32065/-12307

10.7.14 15:43

 

To je roztomilé, jsem zvědavá, jak dlouho vám tyhle starosti zůstanou :-)) Tílko a kraťasy jsou ok, sama nosím totéž (v zimě měním za „kalhotynadoma“ od Marks&Spencer - košilky nesnáším, ráno jsem se vždycky budila s košilkou okolo krku…).

Jinak holčičí/klučičí - ono nemá smysl generalizovat, chlapům se může líbit jak sexy prádélko/košilka, tak baba umouněná od malování navlečená v tílku a montérkových lacláčích ;-)

MP Vladenka +9533/-3345

10.7.14 12:51

 

Tak domácí oblečení by asi mělo být čistě o vašem pocitu osobního komfortu (ať už dáte přednost především nějakým volným střihům a pohodlnému materiálu nebo i na doma budete chtít být upravená a vytahané tričko byste si nikdy nevzala). Jestli se v tom cítíte moc jako kluk a chcete být pro přítele hezčí, tak buďte. Někomu se prostě ty sexy noční košilky líbí natolik, že neřeší pohodlí a někdo by to na sebe nevzal, je to čistě na vás, já osobně sice v takovémhle spacím odění problém nevidím…

aailyyn +8059/-1745

10.7.14 12:33

 

Jestli se příteli chcete večer líbit, tak si vemte největší košili jakou má ( ne tu k obleku, nějakou flanelovou na doma, ale musí být jeho ) a k ní už nic. Budete se divit, jak žensky na něj budete působit. Nezapínejte všechny knoflíky ( ať jich nemusíte tolik přišívat ) ;)

Jirkátor +16464/-4174

14.7.14 12:46

 

Dobrý den, kdysi jsem řešila podobný problém, takže přidám svoji zkušenost. Fakt je, že můj ted už muž tento styl kratásků + tílka nenávidí a nejvíc bych se mu líbila v saténových nočních košilkách. Z tohoto důvodu jsem si 2 kdysi ve stavu největší zamilovanosti 2 pořídila, abych zjistila, že saténové košilky se nelíbí mně. Všude se vyhrnují a ta tenká ramínka se během noci zařezávají do ramena jak se člověk mele ( a já se melu dost). Takže jsem to vyřešila kompromisem košil bavněných mně pohodlných a přitom hezkých ( žádná dlouhá trika s potiskem žirafy či Dumba :-), spíš se podobají letním šatům na ramínka, ozdobené mašličkou). Byl teda i problém je sehnat, ale uspěla jsem např. v mark and spencer. Hodily se mi pak i do porodnice přitom vedru jaké tam je.
Je fakt, že manžel teda občas zamumlá, že ta saténová košilka by mně slušela , ale přiznám se, že mě to teda už nechává přece jen chladnou chladnou :-).
Pokud můžu radit, vysondovala bych u přítele, jak to má on a pak zvolila variantu, která se bude líbit Vám oběma. Sama totiž vidíte, že co člověk to názor, to odlišná zkušenost. ( I když bych řekla, že obecně tady ten typ kratásků + trička nebude zrovna u mužů na špičce hitparády nočního prádla, ale můžu se mýlit) A časem pak uvidíte jak se to vystříbří :-)

PS : Měla jsem na mysli něco v tomto stylu :

http://www.bonprix.cz/…e-104585948/?…

AnaKarenina +4690/-1312

11.7.14 08:36

 

Z mé dlouholeté manželské zkušenosti radím kompromis. Zkraje večera saténovou sexy košilku a pozdeji na spaní převlect do vám pohodlneho spacího oblečení. Umĕlý saten není na spaní právĕ příjemný. Popřípadĕ zvážit koupi pravé hedvabné košilky.

VioletB +20/-2

15.7.14 19:22

 

Jste štíhlá a ženské křivky máte, takže myslím, že můžete mít cokoliv, aniž by někdo pochyboval. Jinak bych řekla, že hodně záleží na obličeji - krátké vlasy by neměly nosit typy, co nemají výrazně ženské rysy (velké oči, malá brada, malý nos… - ne třeba všechno, ale aby prostě poznat, že jste žena. Ten klučičí střih pak podtrhne tu ženskost). Někdo to ovšem utáhne svou osobností (Judi Dench, kterou tu nedávno zmiňovala Ada). Také by se jim měly vyhýbat ženy se silnějším krkem (mužský rys) a postavou výrazné hrušky (protože ty krátké vlasy tak nějak zdůrazní útlost vršku). To ovšem není Váš případ, chtěla jsem tím říct, že Vy se opravdu nemáte čeho bát.

vias +8420/-2384

10.7.14 20:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek