Notebook do této kabelky?

Vložit odpověď
Kůželíná

12.6.15 10:52

Dobrý den, jelikož se mi již nechce tahat kabelku a tašku na noťas zvlášť, řekla jsem si, že je čas na koupi uni tašky, která zvlázdne obé, našla jsem toto http://www.fashionshop.cz/…gessy-london, je mi jasné, že to není značka ideál, ale potřebuji to jen vždy poponést pár metrů z auta do kanclu, takže myslím, že by kabela mohla ten noťas zvládnout, máte někdo zkušenost s tímto produktem? Nerozpadne se již při rozbalení? Díky moc za rady.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

No notebook v různých kabelkách a batozích nosím pořád a kabelky tím hodně trpí. I pokud máte nějaký lehký model, tak je to pořád celkem velká váha a stačí i ten kousek z auta. Většinou rupnou ty „kovové“ spony, které drží popruh a pokud jsou ucha šitá, tak se velice rychle začnou vytrhávat. A i ty kvalitnější koženkové tašky vydrželi max. několik měsíců a pak byly k nepotřebě úplně nebo už nebyly v reprezentativním stavu, aby je bylo možné dále používat. Z osobní zkušenosti doporučuji spíše kvalitnější koženou kabelku. Investice se vyplatí (ale vybírat pečlivě), protože vydrží mnohem déle a nebudete se muset rozčilovat až se vám taška rozpadne až se to bude nejméně hodit (mně většinou ucho upadlo, když jsem vyjímečně jela MHD apod.)

Od LYDC jsem měla pouze pěnženku a zpracováním a materiálem mě moc nepřesvědčila, spíš bych řekla, že ani nestála za ty peníze (a to nebyla drahá). Takže ten notebook nezvládne odnosit moc dlouho.

panmeloni +282/-32

15.6.15 14:33

 

Mám béžovú kabelku zn. LYDC London, nosím ju príležitostne. Nie je kožená, koženka sa nešúcha, drží tvar a aj farba je po dvoch rokoch stále taká istá.

AndreykaJ +2247/-440

13.6.15 21:37

 

a vejde se vám tam ten noťas, rozměry kabelky jsou předpokládám vnější, musíte si tedy ještě několik cm odečíst na vnitřní prostor

motiva +1347/-282

14.6.15 14:37

 

Pěkný den, mám lydc. Tahala jsem v ní kromě běžných věci i notebook každý den (ne jen z prace-do práce, ale i v prubehu) zhruba 6 měsíců. Vevnitř drží v pořádku,kromě zipu u jedné z vnitřních kapes. Velmi dobře vypadají všechny rohy kabelky, bez vad je i „hlavni“ zip. Co se ale fakt NEDA jsou ta ucha. Ta už to mají, řekla bych, za sebou. Lydc bych postavila cca na úroveň kabelek xoxo nebo next. Klidně vám pošlu fotky, kdyby vás zajímalo, jak kabelka vypadá „zajeta“:)

teetee +5633/-1380

14.6.15 17:47

 

Podobnú kabelku na notebook som mala minulý rok a znosila sa do viditeľne vypoužívaného stavu rýchlo, do nenositeľného za rok. Rozpadla sa (zips, ktorý siahal až na spodok bočných strán) pri prestupe na letisku, a tak som si z núdze musela rýchlo kúpiť značkovú. Tento rok teda nosím Picard, vyzerá stále dobre, ale rohy začínajú povoľovať. http://www.wardow.com/…schwarz.html

nya +155/-52

16.6.15 05:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek