Oblečení na slavnostní otevření

Vložit odpověď
arw

3.10.14 11:00

Milé pekelnice, poraďte prosím. Brzy se budu muset zúčastnit slavnostního otevření nejmenované instituce, kde budou přítomni nejmenovaní politici. Je to denní akce. Co byste mi doporučily obléct, pokud v tom mám být i zbytek normálního pracovního dne a nemám ráda sukně? A zároveň nechci, aby to byla nuda… díky

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

No tak kalhotový kostým, lepší halenku, podpatky. V práci v tom vydržíte, mezi politiky zapadnete, instituce jistě bude ráda.

+/-

3.10.14 12:22

 

Souhlas se všema - kostýmek. A pokud nechcete nudu, já bych vsadila na zajímavou brož nebo šátek, který vás odliší od ostatních. Nic vyloženě výstředního, jen… nápaditého ;-)

Nayada +1010/-436

3.10.14 14:14

 

Přimlouvám se za kalhotový kostým, na žádnou formální příležitost neurazí, pokud nechcete sukni. Pokud na sebe navěsíte barevné doplňky, obujete extravagantní boty, tak se obávám, že už moc nesplníte kritéria vhodného odění na takovou příležitost. Oblečte se slušně a decentně (byť poněkud nudně), to mi přijde nejlepší. Módní kreativitu si zkuste vybít jindy, tady se držte osvědčeného.

aailyyn +8057/-1745

3.10.14 13:38

 

„Aby to nebola nuda“ je v tomto prípade, prísne vzaté, dosť nesplniteľné - ono business dress code (ktorý sa tu hodí) nie je ani nemá byť nejaký veľmi extravagantný (resp. teda neviem, čo nazývate nudou). Ako tu už bolo povedané, kvalitný nohavicový kostým striedmejšej farby (ešte by sa znieslo, ak chcete byť trošku menej nudná, tmavé - napr. čierne - nohavice, decentný top rovnakej farby a farebné (jednofarebné, nie strakaté) sako - ale musí to potom byť kvalitné, aby to nevyzeralo nepatrične, ja to občas takto riešim), halenka, na oživenie možno hodvábna, pekne uviazaná šatka.

arw: Odpověď mi pomohla, děkuji!

TulaJ +2147/-212

3.10.14 12:50

 

Souhlasím se Stricc. A aby to nebyla nuda, můžete místo obligátní černé zvolit světle šedou a halenku třeba růžovou. Pak jistě zazáříte!

+/-

3.10.14 12:50

+/-

3.10.14 17:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek