Oblečení na svatbu pro svědkyni

Vložit odpověď
Ssaarruuss

17.3.13 16:30

Dobrý den, v květnu se zúčastním svatby své kamarádky a jdu jí za svědka. Dlouhou dobu jsem sháněla vhodné šaty o obuv. Nakonec jsem si koupila ty, které přikládám na fotografiích. Prosím o Váš názor a hodnocení. Děkuji :-)

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Model pěkný. U bot by mi vadila ta „kůrová“ platforma, připadá mi, že ty lodičky shazuje .

Chany +14970/-1559

17.3.13 16:56

 

jo proč ne, akorát jste neuvedla kde svatba bude, jak bude svatba velká, v jakém duchu… to je přád dokola. Pokud to bude uvolněnější menší svatba jinde než v kostele, tak ano, do kostela si nejsem jistá, nikdy jsem tam nebyla.

+/-

17.3.13 16:33

 

V podstate je nakúpenné, takže ste vybavení. Súhlasím s názorom, že tie peep toes mohli byť aj bez tej korkovej platformy, jednoliate by pôsobili elegantnejšie a mali by aj širšie využitie. Ináč je to slušné a v pohode, zasa môj syndróm že ja by som takto šla do roboty takže by som hľadala niečo trochu iné ale najmä tie doplnky to pozdvihli.

Norielle +1087/-412

17.3.13 19:22

 

Záleží, jak moc formální svatba to je a jak ty šaty vypadají konkrétně na vás. Umím si představit, že v určitých momentech (třeba ten kostel), by to nešlo, pokud jste hodně vysoká a ty šaty vám odhalují celá stehna, stejně tak bych v případě toho, že nejde o extrémně neformální svatbu na vyložené přání budoucích novomanželů, volila přes šaty sako. Se zahalenými rameny a příčetnou délkou šatů byste se měla vejít do dresscode na většině klasických svateb.

aailyyn +8057/-1745

18.3.13 12:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek