Oblečení pro dlouhány

Vložit odpověď
leana

22.5.13 18:10

Dobrý den, milé pekelnice.
Neznáte prodejnu s pánským oblečením, kde bychom mohli pořídit oblečení i pro vysoké (192 cm) a štíhlé muže? Konkrétně se zajímám o oblečení na volný čas… trička s krátkým i dlouhým rukávem, polo trička, mikiny, pulovry, bundy. Už jsme oběhli docela dost obchodů v Praze a výsledek téměř žádný.
Obleky a košile jsme vyřešili jednoduše… ušitím na míru. I kalhoty v prodloužené délce se dají někdy sehnat… dokonce i kabáty se vyrábějí v prodloužených délkách.
Kde tedy nakupovat ten zbytek, aby muž nevypadal jako v oblečení po mladším bratrovi? Šířka běžného oblečení sedí, ale délka málokdy. A délka rukávů snad nikdy.
Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Ahoj, přítel má 197cm/79kg. Nakupuje oblečení hlavně v HM (kalhoty) a v Mexxu (košile). Saka jsme našli v F&F a v Prostějově. Dále je hodně dobrý Marks&spencer, kde se dají sehnat svetry, trika ale při troše trpělivosti i kalhoty. Zatím si tam vždycky vybral, ale pravda, že je sortiment dost omezený.

Zoana +4/-0

23.5.13 09:21

 

Tak tady si počkám na odpovědi. Můj manžel, 198 cm/85 kg, má se sháněním tohoto oblečení také problém. Uvítám jakékoliv tipy :)

mkoll +2647/-415

22.5.13 20:47

 

Můj otec má 198cm a nakupuje V Marlboro Classics a Pallmal, je to tedy cenově trochu jinde než v F&F, ale rozhodně se za něj nestydím ,když spolu někam vyrazíme. A nebo v Bushmanovi.

NellieLovett +29714/-5496

23.5.13 11:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek