Oblečení pro roztleskávačky

Vložit odpověď
barina

5.12.12 22:35

Zdravím! Řešíme teď ve škole jistý problém a já bych vás chtěla požádat o radu.
Na reprezentačním plesu naší školy si jako třetí ročník připravujeme taneční vystoupení. První vstup je vážnější a druhý si chystají studenti sami. Bývá proto odvážnější a zábavnější.
Jako téma jsme si zvolili roztleskávačky a začínáme řešit kostým. Protože některé z nás jsou takříkajíc sportem nepolíbené, máme strach, abychom nevypadaly jako sudy. Nejsme žádné morbidní obéznice, ale chceme vypadat k světu a hlavně „ikonicky“, aby bylo jasné, o co jde.
Prosím vás proto o radu. Bude lépe vypadat (a skrývat nedokonalosti) dvoudílná souprava s bolerem a skládanou sukní do pasu (vysokou aby zakryla pupek), jednolité šaty nebo úplně něco jiného? Nebudou upnuté šaty zvýrazňovat boky a faldíky na bocích? Nebylo by dobré schovat břicho do sukně a ukázat „žebra“ pod prsama? S dresscodem si nelamte hlavu.
Navíc musíme použít barvy naší školy - zelenou, žlutou a modrou.
Děkuju

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

 

Jsem pro jednodílné krátké šaty. Nikdo neříká, že na vás musejí být napnuté, div neprasknou - můžou být upnuté a přitom neobtahovat každý špíček. Myslím, že faldík vyleze mnohem spíš z té dvoudílné verze, než z přiměřeně upnutých šatů. Taky se k šatům líp než k sukni s bolerkem dají vzít silonky (pro ty, které si nejsou jisté dokonalostí svých nohou). A tipla bych, že se to bude i snáz shánět. Každopádně hodně zábavy při přípravě vystoupení!

prettywoman +539/-158

6.12.12 00:42

 

No tak ono si hlavně asi připravte peníze- není to žádná levná záležitost pokud chcete mít opravdový kostým roztleskávačky… Vím o čem mluvím- sama jsem tento „sport“ dělala… Pokud to máte na jedno vystoupení (a škola vám to nebude hradit) tak bych to řešila nějakou levnější variantou- oběhejte všelijaké obchody (od ťamanů až po nějaký řetězce) a to určitě seženete něco levnějšího. Pak můžete vršek potisknout třeba logem vaší školy (popříp. i zadek kalhotek- což poměrně docela dobře oživí kostým, ale pozor aby to zase nevadilo vedení školy)…

BarunkaN +483/-175

5.12.12 23:34

 

Faldíky spíše udělá dvoudílný komplet.. Pokud nemáte všechny dokonalé postavy jako roztleskávačky mívají, doporučuji jednodílné šatičky a pod to jednodílné stahovací body nebo stahovací vyšší kalhotky aby nikde nic nevylézalo. Já vyzkoušela tohle pod šaty a krásně stahuje. je pevný a prošitý.
http://www.astratex.cz/…podni-pradlo
jen ta modelka ho má v rozkroku nějak „nevytažené“. mě sedí krásně. Odhaduji že je spíše na vyšší postavy.

Sharene +540/-211

6.12.12 08:59

 

Já bych šla asi do šatů. Sukně může udělat průšvih tím, že vám přeskřípne faldík na boku, a to se stane docela snadno. Pak bych vám doporučovala nekupovat hotové kostýmy, to se vám opravdu nevyplatí, pokud to potom nebudete nosit (asi spíš ne =D), ale trošku si to dotvořit k obrazu svému…

Kleio +38/-22

6.12.12 16:54

 

mazec, to bych nečekala, že tady objevím někoho z gymplu :D

Řezbářka +135/-32

8.12.12 13:35

 

A co tělové body - třeba zde:
http://www.vfstyle.cz/70/telove-body/
A k tomu dvoudílný komplet?
Záleží samo kolik do toho chcete investovat, ale to body může pak dobře sloužít jako spodní vrstva pod oblečení v zimě, takže následné využití je zjevné.
Nějak mi ten dvoudílný komplet sedí k roztleskávačkám víc :)
Ten komplítek se pak dá podle mě sehnat/sukni vytvořit celkem levně.
A myslím, že když budete mít ty věci v rukou, tak se diváci nebudou moci zmýlit. http://www.dees-fancydress.co.uk/catalog/images/3499C_a.jpg

spaci +378/-139

6.12.12 13:49

 

Našla jsem hezký kostým pro roztleskávačku tady http://www.levneptakoviny.cz/…avacka-sexy/ jsou to šatky a pokud pod ně dáte uplé kraťásky tak myslím, že nebude ani pobuřovat a cenově je v pohodě.

judy03 +0/-0

9.12.12 18:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek