Oblek pro muže 35 let

K1001

24.08.14 19:46

Rada bych manzelovi koupila novy oblek. Co se dnes nosi? Posledni oblek si nechal usit, ale jednak to bylo pred 10 lety a druhak mu uz tehdy moc nesedel.

Na co se tedy zamerit a cemu se uz rozhodne vyhnout?

Dekuji za rady.


Reklama

 

Pokud máte možnost, doporučuju jít do outletu ve Štěrboholích do SARAR. Je tam tuna fajn obleků a ostatních doplňků, dobrý ceny (kolem 5000kč za oblek) a naprosto skvělej prodavač, kterej vám poradí úplně všechno, když se necháte ovládnout a vtáhnout do jeho světa. My tam koupili oblek na svatbu, kterej je naprosto nádhernej, nikdy by nás nenapadlo, že tahle velikost může tak skvěle sedět a ještě jsme k tomu měli divadelní zážitek z prodavače :)

SkyP +2572/-698

25.08.14 10:08

 

Koukala jsem, že jste z Plzně, takže kousek od Německa. Vyjela bych se podívat do německého Peek&Cloppenburg - narozdíl od ČR mají podstatně, podstatně větší výběr, a to především ve střední cenové relaci. Můj muž si koupil perfektně sedící oblek s příměsí vlny za 7 500 Kč (bylo to ve Vídni a myslím, že byly zrovna slevy). Oblek vypadá opravdu dobře, kvalůita je na něm vidět, žádná umělinová hrůza.
Prodavač byl velmi ochotný, trpělivě s manželem skoro hodinu vybíral a opravdu svému řemeslu rozuměl. Také mu přímo v Peeku zkrátili na počkání nohavice.

skylor +2091/-341

25.08.14 12:57

 

Blažka ani Bandi rozhodně nedoporučuji - nekvalitní střihy, materiály horzné. Naopak Sarar má výborné obleky z dobrých materiálů, střihy pěkné a moderní.
Pokud chcete nějaký univerzálnější oblek, tak zvolte navy modrou nebo jinou velmi tmavě modrou, není tak tvrdá jako černá a dá se kombinovat s hnědými i čenými botami. Košile bílá a světle modrá. To je základ.

glu0n +183/-85

25.08.14 12:38

 

souhlasím se Soshou, co se typu obleku týče. Jen musím za sebe říct, že máme s Bandi špatnou zkušenost (kvalita koupeného obleku i chování prodavaček).
Pokud chcete zjistit, jaké jsou poslední trendy v mužském oblékání, pročtěte si stránky http://www.muzivcesku.cz/.

Kralovna Bitche +7071/-580

25.08.14 10:10

 

Manžel si první pořádný oblek pořídil u Blažka. Prodavačky byly velmi ochotné, nechaly ho ozkoušet snad desatero možností (včetně košil a vestiček). Navíc Vám tam oblek upraví na míru. A ze širšího okolí mám dobré reference na obleky Bandi. Každopádně se vyhněte extravagancím (lesk, proužky, barvy). Když proužek, tak velmi decentní, když modrá, tak co nejtmavší. Čím „obyčejnější“ bude oblek, tím více se můžete vyřádit na ostatním oblečení. Košile a kravaty s různými vzory a různých barev, za které neutratíte tolik peněz jako za několik obleků a které z jednoho obleku vykouzlí spoustu variant, takže Váš muž bude pokaždé vypadat trochu jinak.

sosha +2202/-628

24.08.14 20:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama