Ochrana klobouku před make-upem na čele

Vložit odpověď
Sieneserin

27.7.14 10:26

Ahoj,

měla bych na Vás (pro někoho možná komický) dotaz. Začala jsem uvažovat, že si na podzim pořídím ke kabátu nějaký klobouk - včera jsem viděla v H&M tento a docela by se mi zamlouval:
http://www.hm.com/…roduct/29346?…
Jenže mě hned napadlo, jak asi bude časem vypadat, když jsem zvyklá nosit vlasy různě učesané (s patkou by problém nebyl, ale třeba vlasy stažené do copu???) a líčit se. Tzn. na čele by přišel do kontaktu s make-upem. Také mám smíšenou pleť, takže s T-zónou je to problematičtější.
Proto se obracím na Vás s nadějí, že mi třeba někdo fundovaný, kdo nosí klobouky, poradí. Neexistuje nějaká vložka nebo něco takového, co by zabránilo kontaktu klobouku s pletí? Klobouk se nesmí prát.
Jak toto řešíte Vy?
Hlavně mi, prosím, nepište, že za ty peníze (20 Euro) si můžu každou sezonu koupit nový a tudíž tenhle problém vůbec řešit nemusím. Klobouk bych chtěla mít na vícero sezon.

Děkuji. :)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

V klobouku má být i pro tyto účely (pocení, špína, make-up) všitá stuha, která se jednou za čas odpáře, vypere a všije znovu.

Moir +22725/-3650

27.7.14 22:31

 

Take toto resivam, jedine, co me kdy napadlo, je tu cast dotykajici se cela oblepit textilni paskou, treba tou na obvazy (tapovaci) a cestou z prace, kdy vim, ze klobouk sundam az doma si makeup z cela proste setru nebo pouziju alespon odmastovaci papirky. Paska s da casto menit, ale musi to umoznovat material klobouku (vetsinou je v tom miste podsit a tedy by to mohlo jit). Jinak na patku pozor, kloubouk Vam do ni muze udelat otlak.

Sieneserin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ati +609/-123

27.7.14 12:50

 

Taky mě napadly tejpy,ale mohly by zmenšit obvod klobouku. Pak bych volila slabou náplast z lékárny z netkané textilie. Je poloprůsvitná jako hedvábný papír a tenoučká.

porjk +34517/-3471

29.7.14 20:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek