Ofina ano/ne

Vložit odpověď
Kylar

1.1.16 01:41

Zdravím všechny pekelnice,
snad nikoho nepobouří, že se otázka netýká přímo oblečení. Ale v pravidlech je „otázky na módu a související témata“, tak snad je úplně neporuším (?)
Už nějakou dobu uvažuji o dlouhé rovné ofině, ale nedokážu říct, zda-li by mi slušela. Mám sice oválný obličej, ale černé vlasy a nerada bych dopadla jako princezna, která měla ráda jen koně.
Jednu dobu jsem takovou ofinu nosila (foto přikládám), tehdy mi bylo 14/15, takže jsem se za tu dobu trochu změnila, ale všeobecně vypadám pořád podobně (poslední foto je nejnovější, focené webkou, kvalita zázračná…)
Nosila jsem i krátkou zubatou ofinu, ta byla super, ale asi to chce zase změnu.
Prosím, nesuďte ty fotky moc doslovně, ano, prosvítá mi tam podprsenka, jsou z cosplay akce a už se na mě vaří módní kotel :D

  • první 2 fota jsou takové to „vysněné“

Nedokážu to nějak posoudit, díky za každou radu i případně jiný nápad.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Na odborné posudky nejsem kvalifikován, ale jako úplně obyčejný chlap mohu odpovědně prohlásit, že by slušela. Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi víc líbí vzor „pistolnice na lodičce“, nebo vzor „gothička v bachratém svetru“, ale oproti té patce z posledního foto byste si polepšila v obou případech.
Zdaleka ještě nejste v tom věku, kdy by taková ofina působila jako snaha dělat ze sebe „diblíka“. Můžete si ji dovolit nosit, obličej na to máte taky tak akorát, a evidentně ji nosit chcete, protože jinak byste se na to neptala na Nový rok v půl druhé ráno, žejo? :)) Tak proč váhat? Kdo moc váhá, ten prováhá. Mě například doteď mrzí, že jsem si nikdy nenechal narůst pořádnou mařenu, ale dneska už to nedoženu. I kdyby mi vlasy pořád ještě rostly v dostatečném množství a kvalitě, stejně bych v tom při svých letech vypadal jako debil. :)

Ofina je nadčasová záležitost. Matrix je skoro dvacet let starý film, ale dívka s bílým králíkem a černou ofinou vypadá pořád stejně dobře.

Kylar: Odpověď mi pomohla, děkuji!

XIII +916/-186

1.1.16 03:52

 

Z mých zkušeností hustá „kleopatrovská“ ofina ano, ale musíte mít výrazný obličej, což vy máte (výrazné pěkné oči, rty). Koneckonců, příklad dívky s bílým králíkem, tu potřebnou výraznost obličeje jen potvrzuje. Myslím, že ofina by vám rozhodně slušela, jdete do ní. Pokud výrazný obličej nemáte (což je přesně můj případ), hustá ofina vás jakoby ještě víc „utopí“, což nevýraznému obličeji spíš uškodí, proto si ji nechávám odrůst. Ano, to, že si ofinu můžete dovolit, vám trošku závidím. Přeji, ať jste s výsledkem spokojená!

Kylar: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Harmonika +3138/-469

1.1.16 14:17

 

Ofina sluší skoro jakémukoli typu obličeje. Oválnému tím spíš. Vám by sedla i lehčí prostříhaná ofina, ale pokud toužíte po takové té klasické a la Amelie z Montmartru, no, sama jste ty vhodné typy trefila, výrazným Sněhurkám dodá ofina na takovém „záhadném“ půvabu.

Kylar: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8056/-1745

1.1.16 15:28

 

Já jsem jednoznačně pro. Vy máte štěstí, že máte moc pěkný obličej, takže se snese snese jak hustá, tak prostříhaná ofina. Navíc máte vlasy rovné a hladké, tak by se vám nemělo stát, že se ofina bude kroutit jako potvora. Šla bych do toho. A kdyby se vám to nezdálo, vlasy vždycky brzy dorostou :)

Kylar: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

1.1.16 18:27

 

Moje dcera měla ofinu asi tak ve 4 letech a potom znovu ve 24 na přání přítele. Slušela jí, ale neměla odvahu ji zarovnávat sama, a v zahraničí, kde studuje, jsou kadeřníci drazí. Za rok jí dorostla tak, že nebylo poznat, že nějakou měla, takže se nebojte, kdyby vám náhodou neslušela, čas to spraví. Vám ale podle mne slušet bude. Mimochodem, po návštěvě vlasti letos na Vánoce už má dcera ofinu zase.

dagur +4356/-848

2.1.16 17:07

 

Ofinu ano! Jen do toho! Bude vám slušet.

Evženie +2336/-330

4.1.16 20:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek