Otevřené lodičky s plnou špičkou ?

LEVEBE58

10.11.15 16:48

Nosíte tento typ botiček? S punčochami? Na plesy nosím výhradně tyhle, v průběhu dlouhého večera se přizpůsobí velikosti nohy a přitom jsou vpředu pevné. Nosím s punčochami, ale většinou mám dlouhé šaty. Mohu s punčochami v v kratších? Lze v těchto botkách i do opery?


Reklama

 

V případě, že máte „neviditelné“ punčochy - tj. v přesně sedícím odstínu a bez zvýrazněné paty, tak bych proti tomu nic neměla. Pokud by tam zesílená pata byla, volila bych botu uzavřenou, nebo hledala takové punčošky, které ji mít nebudou. Přiznám se, že nevím, zda dress code třeba do opery vyžaduje celouzavřenou botu, nebo může být tato lodička s otevřenou patou (ale spíš může než nemůže), ale pokud by nositelka měla upravené paty (tj. žádné rozpraskané nebo vysušené), vůbec bych její obutí neřešila.

Tyto boty nenosím, ale taky proti nim většinou nic nemám. Nelíbí se mi akorát v případě, kdy mají velmi malý (kitten) podpatek a vepředu výrazně protáhlou špičku. Takové často vídám na postarších dámách na maturitních plesech. Obvykle k nim vezmou nějaké saténové šaty, které jsou už dvacet let z módy, anebo krabicoidní kostýmek. Ale v případě, že nosíte elegantní a moderní variantu (jak lodiček, tak šatů), pak jsem pro :)

andiedvorakova +8735/-1219

10.11.15 18:47

 

Mě se líbí, ale sama je nosit nemůžu, protože mi u všech padá ten pásek z paty a boty se mi vyzouvají. Ještě tak na sezení do opery bych si je vzala, ale nedokážu si představit, jak v nich tančím na plese.

Bongani +2051/-309

10.11.15 22:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama