Otevřené lodičky s plnou špičkou ?

Vložit odpověď
LEVEBE58

10.11.15 16:48

Nosíte tento typ botiček? S punčochami? Na plesy nosím výhradně tyhle, v průběhu dlouhého večera se přizpůsobí velikosti nohy a přitom jsou vpředu pevné. Nosím s punčochami, ale většinou mám dlouhé šaty. Mohu s punčochami v v kratších? Lze v těchto botkách i do opery?

Najdete v encyklopedii: Kůže

 

V případě, že máte „neviditelné“ punčochy - tj. v přesně sedícím odstínu a bez zvýrazněné paty, tak bych proti tomu nic neměla. Pokud by tam zesílená pata byla, volila bych botu uzavřenou, nebo hledala takové punčošky, které ji mít nebudou. Přiznám se, že nevím, zda dress code třeba do opery vyžaduje celouzavřenou botu, nebo může být tato lodička s otevřenou patou (ale spíš může než nemůže), ale pokud by nositelka měla upravené paty (tj. žádné rozpraskané nebo vysušené), vůbec bych její obutí neřešila.

Tyto boty nenosím, ale taky proti nim většinou nic nemám. Nelíbí se mi akorát v případě, kdy mají velmi malý (kitten) podpatek a vepředu výrazně protáhlou špičku. Takové často vídám na postarších dámách na maturitních plesech. Obvykle k nim vezmou nějaké saténové šaty, které jsou už dvacet let z módy, anebo krabicoidní kostýmek. Ale v případě, že nosíte elegantní a moderní variantu (jak lodiček, tak šatů), pak jsem pro :)

andiedvorakova +8745/-1219

10.11.15 18:47

 

Mě se líbí, ale sama je nosit nemůžu, protože mi u všech padá ten pásek z paty a boty se mi vyzouvají. Ještě tak na sezení do opery bych si je vzala, ale nedokážu si představit, jak v nich tančím na plese.

Bongani +2182/-327

10.11.15 22:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek