Otisklá lepenka na kalhotech

arw

11.09.14 16:00

Zdravím,
prosím o radu, ví-li někdo: koupila jsem si bavlněné vínové kalhoty,kde byla na stehně takový ten pruh lepenky s velikostí (strašný zvyk) a po sundání je tam po ní jakovy stopa. Lepidlo nebo tak to není, ale na kalhotech je to trochu vidět. Vypere se to, resp. srovná se to praním?Nemáte s tím někdo zkušenost? Nechci kalhoty vracet, konečně mám nějakou jinou barvu a jinak mi sedí. Achjo, už si asi nebudu nic kupovat, mám neustále smůlu na šunty.


Reklama

 

Lepenka? Jako papír?… Jestli je to taková ta lepící páska s potiskem velikostí, tak asi vím co myslíš :) Nedávno jsem si kupovala černé kalhoty v Camaieu a už u pokladný jsem si všimla jak to lepidlo bylo zažrane do látky. Bála jsme se že to nevyperu tak jsem se zeptala pokladní a ta mi dala pro jistou na účtenku poznámku že, když se mi to nepovede tak to můžu vrátit. A vypralo se to naštěstí :) , prala jsem to jen na 40 stupňu.

Lenkomet +287/-151

11.09.14 18:16

 

Lepidlo z lepenky odstraníte z jakéhokoliv povrchu technickým benzínem. Ale u oblečení doporučuju nejdřív vyzkoušet někde z rubu, jestli s lepidlem nebude pouštět i barva a neudělá vám to na kalhotách skvrnu.

Fatabuna +1845/-272

11.09.14 19:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama