OUTDOOR PLÁŠTĚNKA

Vložit odpověď
Pirek

7.8.12 09:41

Ahoj pekelnice a pekelníci,
obracím se na vás s problémem z jiného ranku. Jedu na vodu a po předchozích zkušenostech je jasné, že bude zase slejvák jako Brno. A já nemám pláštěnku.
Znáte někdo, kde pořídit dobrou a trvanlivou outdoor pláštěnku? (Trekové sandály i softshellku už mám).

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Ahoj,
na vodu s sebou vozím vždy takovou tu jednorázovou z tesca je za pár korun a mě vždycky vydrží docela dlouho.. (pak jí obvykle někde zapomenu..) ale určitě to chce poncho (né tu zapínací) krásně se při sezení v lodi přetáhne přes kolena a nehrozí, že se kolem druků roztrhá..
vodu si užijte a přeju ať pláštěnku nemusíte vůbec vytáhnout

megusa +4489/-328

7.8.12 17:10

 

Já jsem jela vodu v pláštěnkovém ponču. A protože celou dobu pršelo a my měli všechno mokré, seděla jsem v lodi v plavkách, vestě a přes to přehozené pončo, které bylo dostatečně dlouhé i přes kolena a vytvořilo mi malý pařníček, tak mi nebyla taková kosa :-D ale kde jsem ho kupovala, to nevím, už je to nějakou dobu.

Dahllie +31570/-3983

7.8.12 22:29

 

nebo nepromokavý obleček z pracovních oděvů (Canis, Osapo), kalhoty + volná bunda, cca 150 kč.

zwedavka +11093/-2139

7.8.12 12:00

 

Máme skvělou pláštěnku, jen si nemůžu vzpomenout na značku, ale myslím že na tom až tak nezáleží. Zajděte si do sportovních potřeb (ne ale řetězce typu sportissimo apod, tam je snad ani nemají), a určitě vyberete… pokud ji chcete i do budoucna nejen na vodu, ale i na různé tůry doporučuji koupit takovou, která má na zádech prostor pro batoh (aby pak v zadu nebyla kratší, když pod ní batoh je)… píšete, že trekové sandále a softshellku máte, k tomu bych jen dodala, že možná i klasická uzavřená treková obuv není k zahození (moje zkušenosti s uzavřenými i otevřenými botami na trek od Ecco jsou ty nejlepší) a pak občas místo pláštěnky používám bundu od nordblancu (myslím že je to tahle http://www.art-sport.cz/…rdblanc.html ) a je to taky o dost lepší než se softshelkou, kolikrát jsem ani pláštěnku nemusela vytáhnout…

ajuna +1896/-266

7.8.12 12:58

 

Určitě doporučuju Army Shop. Mám odsud bezva pláštěnku/pončo za skvělou cenu, v Praze např. http://www.x-armyshop.cz/. Vůbec se to nedá srovnat s předraženými Rock Point atd.

vlavot +37/-10

15.8.12 16:23

 

Doporučuji pláštěnky LOAP. Cenově přijatelné a opravdu drží :) Mám 2 a nemůžu si vynachválit. Určitě lepší, než kupovat předražené kvůli značce (např. Alpine pro).

SweetieCH +1838/-794

7.8.12 10:19

 

Jak se liší normální pláštěnka od outdoorové? Pokud nijak, tak Vám doporučuji zajít někam na tržnici nebo do vietnamské prodejny. Já mám jednu od Vietnamců, která je z pevného materiálu a drží už několikátou sezónu občasného nošení…

KláraN +799/-236

7.8.12 11:41

 

Já si loni koupila pončo od Ferrino na výstavě stanů v letňanech. Použila jsem ho zatím jen jednou, ale jsem spokojená. Pod rukama si ho můžeš spojit pár cvočkama, jinak se normálně přetahuje přes hlavu a je dostatečně dlouhé (pod kolena). Výstavu stanů doporučuji, bývají tam slevy, ale 20.8. již končí.

beruskazelena +15/-1

7.8.12 23:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek