Outfit ANOxNE??

Vložit odpověď
Annie Smith

2.1.16 07:51

Zdravím všechny .. zajímal by mě váš názor na teto můj outfit.. nejsem si tou kombinací nějak jistá. V celku mi to sedí ale když se zamyslím nad tím, že navrchu je ta džínová bunda a pod ní o dost delší cardigan, tak mi to už trochu hapruje.. V poslední době mi hodně lidí říká, že jim připomínám svým stylem tak trochu bezďáčka.. no já to beru spíš jako poklonu :) Navíc nevím jestli k tomu spíš tu košili, nebo klasické černé tričko s bílým nápisem :D Fakt už nevím :D :D Děkuji za rady a názory :) Jinak samozřejmě, že bych se takhle oblékla někdy až bude tepleji :) Jinak je mi 15 :)

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Já jsem si z první fotky myslela, že to, co čouhá pod bundou, je mikina uvázaná kolem pasu.

benyka +105546/-25540

2.1.16 16:11

 

Za mě klidně ano. Je vám patnáct, evidentně se tak cítíte dobře a navíc je v tom jasně vidět záměr. Proto to taky funguje. Navíc mě jste trošku připomněla G-Dragona a to je u mě vždycky plus.

Není nutné, abychom všechny byly proklatě ženské a elegantní. V podstatě každý styl může vypadat dobře, pokud dotyčnému sedne a má to nějak promyšlené a přizpůsobené věku.

Annie Smith: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

2.1.16 18:22

 

Připadá mi to trochu přeplácané. Ve variantě s tričkem bych vynechala džísku, ve variantě s košilí bych vynechala úpletový kardigan. A vždy bych nosila triko a košili vystrčenou z kalhot, protože pokud to zastrčíte, chtělo by to pásek, a páskem bych ten outfit už nekomplikovala.

Annie Smith: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LEVEBE58 +791/-380

2.1.16 10:24

 

Biele ponožky rozhodne nie! Inak je outfit drzý, iritujúci a rozhodne zaujme. Konzervatívnu časť populácie zrejme inšpiruje k nárekom, kam to dnešná mládež speje, čo je zrejme presne to, o čo sa snažíte. S tričkom by outfit drzosť podľa mňa stratil a bol by obyčajným peklom. Kombinácia lumber-košele, takmer elegantného kardiganu, retro bundy a riflí, ktoré akoby roztrhal mladší brat, prekvapivo funguje. S tričkom sa z kardiganu stáva v outfite odstrašujúca vrstva, lebo vyzerá ako z iného zámeru. S košeľou je zámer variabilita. Na pätnástku príjemné, ale do piatich rokov doporučujem štýl postupne meniť.

Annie Smith: Odpověď mi pomohla, děkuji!

nya +155/-52

2.1.16 08:51

 

Mě byste v tom nepobuřovala, tím spíš ne ve vašem věku. Za mě je v tom vidět, že jste se oblékala s určitým záměrem, má to myšlenku, takže mi to přijde v pohodě. Co tím chcete demonstrovat, to už je celkem vaše soukromá věc, ačkoli s vámi spousta lidí nepochybně nemusí souhlasit.

Annie Smith: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8057/-1745

2.1.16 11:24

 

A já bych ty bílé ponožky klidně vytáhla, tak aby byly pořádně vidět. :D Za mě na pohodu, je Vám 15 roků, takže kdy jindy. Jen mi přijde vtipné, že outfit vypadá, jako „vstala, něco na sebe naházela, vůbec to neřešila a šla“ a přitom si nad ním někdo opravdu lámal hlavu, myšleno v dobrém.

NellieLovett +29711/-5496

2.1.16 15:14

 

Myslím, že místo rovné bundy by se vám hodil spíš vypasovaný krátký křivák. Pro bundičku najdete využití jinde - bez cardiganu http://tinyurl.com/gnf933x

Makinka +463/-101

3.1.16 09:42

 

No za mě ne e. Ani v 15.

implexa +7/-7

2.1.16 19:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek