Oživení kabátu

Vložit odpověď
Kajinka891

21.1.15 12:22

Ahoj pekelnice :-),
koupila jsem si v cizině tenhle kabát a ráda bych, aby to mělo šmrnc, proto se chci zeptat jaké boty,kabelku a šálu? Vše v černé barvě? Děkuji za tipy :-) A přeji hezkej den :-)

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

Naprosto jakoukoli máte ráda. Černá a béžová je klasika, možná až nuda. Ale když budete mít černé kalhoty, boty a naopak barevnou šálu, rukavice a čepici, hned to bude veselejší. A ty barvy? Berte, co máte: zelená, žlutá (spíš tlumená do hořčicova), tmavě červená až okrová, prostě cokoli ;)

+/-

21.1.15 13:40

 

Dobrý den, vzhledem k otázce nejsíš řešíte aby kombinace by šmrncovní a aby Vám to zároven slušelo ( Jinak by se totiž nabízela odpověd zkombinujte s čímkoliv) Tajže hodně záleží na tom, jaký jste barevný typ. Tato barva je barvou pro jarní typy. Pokud jste jarní typ je to ideál kombinujte se všemi svěžími barvami z vašeho spektra - tyrkysovou, lososovou, svěží modrou, limetkovou, zářivou červenou atd.
Pokud jste podzimní typ, tak klidně si tuto barvu můžete vypůjčit , ale s doplnky pro podzimní typy , tj. zminovaná hořčicová, tmavší žlutá, sytá zelená, okrová.
Pokud jste letní typ, není to ideální barvy, použít by ji mohlo asi jenom tlumené léto např s kakaovou nebo starorůžovou atd.
Pokud jste zimní typ kabát vratte :-) (Ale to asi nejste, to jen tak pro úplnost)
S černou ho nenoste pokud nechcete vyvolávat starší, unavený a strhaný dojem.
Jinak jsem psala jen obecné kombinace pro různé barevné typy, vždycky je lepší zohlednit i podtyp, aby Vám šála fakt perfektně sedla. Pokud se tak stane nemusíte mít obavu o to, že byste nebyla šmrncovní :-)

AnaKarenina +4690/-1312

23.1.15 13:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek