Oživení kabátu

Kajinka891

21.01.15 12:22

Ahoj pekelnice :-),
koupila jsem si v cizině tenhle kabát a ráda bych, aby to mělo šmrnc, proto se chci zeptat jaké boty,kabelku a šálu? Vše v černé barvě? Děkuji za tipy :-) A přeji hezkej den :-)


Reklama

 

Já bych zkusila lilkovou. Třeba šálu a kabelku.

Kajinka891: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ještěřička +27744/-9549

21.01.15 13:17

 

Béžová je dobrá na kombinování. Ta lilková by byla originální, jinak černá, tmavě hnědá, rezavá, vínová, tmavě zelená - spíš syté barvy, nekombinovala bych to s pastelovými, růžovou atp. V barvě doplňků můžete mít třeba rukavičky, klobouk (nebo jinou pokrývku hlavy), ale všechny doplňky ve stejné barvě najednou NE.

JarkaJ +4687/-1016

21.01.15 14:46

 

Naprosto jakoukoli máte ráda. Černá a béžová je klasika, možná až nuda. Ale když budete mít černé kalhoty, boty a naopak barevnou šálu, rukavice a čepici, hned to bude veselejší. A ty barvy? Berte, co máte: zelená, žlutá (spíš tlumená do hořčicova), tmavě červená až okrová, prostě cokoli ;)

sosha +2202/-628

21.01.15 13:40

 

Dobrý den, vzhledem k otázce nejsíš řešíte aby kombinace by šmrncovní a aby Vám to zároven slušelo ( Jinak by se totiž nabízela odpověd zkombinujte s čímkoliv) Tajže hodně záleží na tom, jaký jste barevný typ. Tato barva je barvou pro jarní typy. Pokud jste jarní typ je to ideál kombinujte se všemi svěžími barvami z vašeho spektra - tyrkysovou, lososovou, svěží modrou, limetkovou, zářivou červenou atd.
Pokud jste podzimní typ, tak klidně si tuto barvu můžete vypůjčit , ale s doplnky pro podzimní typy , tj. zminovaná hořčicová, tmavší žlutá, sytá zelená, okrová.
Pokud jste letní typ, není to ideální barvy, použít by ji mohlo asi jenom tlumené léto např s kakaovou nebo starorůžovou atd.
Pokud jste zimní typ kabát vratte :-) (Ale to asi nejste, to jen tak pro úplnost)
S černou ho nenoste pokud nechcete vyvolávat starší, unavený a strhaný dojem.
Jinak jsem psala jen obecné kombinace pro různé barevné typy, vždycky je lepší zohlednit i podtyp, aby Vám šála fakt perfektně sedla. Pokud se tak stane nemusíte mít obavu o to, že byste nebyla šmrncovní :-)

AnaKarenina +4661/-1305

23.01.15 13:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indickoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama