Peplum krajkové šaty, co k nim?

Vložit odpověď
sisk

17.9.12 10:34

Koupila jsem si černé peplum šaty s krajkou a nevím, co k nim. Šaty mají vpředu krajku a vzadu velký výstřih až skoro do pasu. Mám vizi vzít si černé klasické lodičky na jehlovém podpatku, uvažuji o lakovaných. Co myslíte? A hlavně co k nim nahoru? Černé klasické sako jsem zamítla právě kvůli tomu volánu. Nevím, jestli třeba koženou bundičku? A ještě na závěr, šaty si chci vzít na afterparty po svatbě, jsem štíhlá a je mi 29 let :). Díky za rady.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Pokud maj šaty výstřih až k pasu, tak si bohužel myslím, že každé sako, nebo vršek bude vypadat divně, protože když už zakryje ten výstřih, (a vypadalo by hodně blbě kdyby vám koukal kus toho výstřihu) tak bude končit na těch volánkách a bude se divně nadouvat a nafukovat. . Koženou bundičku určitě nee..
Podle mě byste to měla zkusit vydržet bez vršku :)

girl.or.element +7128/-2720

17.9.12 12:58

 

mě by se k šatům hrozně moc líbily nude béžové lodičky se sladěnými doplňky:) jinak krásné šaty

MotherMonster +71/-59

17.9.12 15:17

 

Pokud mají takový výstřih, tak vím co určitě ne. Je třeba to zvládnout bez podprsenky…

durduin +370/-144

17.9.12 16:01

 

Naopak, mě by se kožená bundička líbila - na afterparty je to určitě vhodné a bude vám to vytvářet pěkný kontrast s tou krajkou. Ale bacha na délku a střih bundičky, měla by být vypasovaná a ideálně končit tam, kde začíná volán.

+/-

17.9.12 14:08

 

s lakovanými lodičkami na jehle a koženou bundičkou vám budou scházet pouze dvě věci - bič a otrok :-D a to jsou trochu jiné párty :-D

koženou bundu určitě ne. lodičky elegantní, matné černé, nebo v jiné barvě a podle té barvy doladit doplňky - šperky, psaníčko, či malou kabelku, přes záda či ramena nějaký šátek, šál, nebo prostě vydržet bez vršku.

Sharene +540/-211

17.9.12 15:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek